Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol talalok ferfi prostitualta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalok ferfi prostitualtat, aki elvenne a szuzessegem?

Figyelt kérdés
Nem viccelek amugy. :D 23 eves vagyok, de egyszeruen nem talaltam meg olyan fiut, akivel szivesen megtennem a dolgot, viszont nagyon szeretnem mar kiprobalni. Az orgazmust ismerem, de maga a kozosules erdekelne. Amugy a legtobb ferfival az a bajom, hogy tulsagosan ragaszkodoak, pedig azt hittem, ez a lanyokra igaz. Masoknak az a baja, hogy csak szexre kell a pasinak, nekem pedig forditva... ig nem akarok lefekudni az illetovel, hogy utana meg hetekig hivogat meg nem akar leszallni rolam, pedig egyaltalan nem vagyok nagy szam kulsore.
2015. okt. 28. 20:44
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
Hát kösz,hogy szóltál pedig megigérted. :( :D
2015. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki vagy. :( este irok mindenkinek.
2015. nov. 28. 15:22
 33/58 anonim ***** válasza:
en itt vagyok bar en nem vagyok prosti
2015. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
Én vagyok azaz öreg. :D
2015. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:
Akkor veled mar megbeszeltem. :D
2015. nov. 28. 19:47
 36/58 anonim ***** válasza:
Miért nem jött össze azzal a sráccal?
2015. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Váltig állította magáról, hogy milyen őszinte ember és ő csak is az őszinteséget szereti stb., aztán kiderült, hogy gyáva az ilyesmihez. :D Hányingerem van az ilyen kétszínűségtől. Utána hisztizni kezdett, hogy én nem értem meg őt... ezt a szöveget max. egy 5 éves kislánytól tűröm el, de nem egy felnőtt férfitől. Na mindegy, biztosan menstruált. :'D
2015. nov. 28. 23:38
 38/58 anonim ***** válasza:
Gyáva ahhoz, hogy lefeküdjön veled?
2015. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
Nem, hanem ahhoz, hogy megmondja, hogy mégsem akarja a dolgot. Helyette össze-vissza hazudozott az első találkozó után. Azt nem szeretem pedig. Engem ilyen idegen/félig idegen emberek úgysem tudnak megbántani semmivel, ezért vártam volna el az őszinteséget. :) Meg ha már annyira hangoztatta...
2015. nov. 29. 00:07
 40/58 anonim ***** válasza:
A helyzet miatt nem akarja, vagy mert élőben nem tetszettél neki, de ezt nem akarta a szemedbe mondani?
2015. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!