Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ujra divat a szőrös punci?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vuldi kérdése:

Ujra divat a szőrös punci?

Figyelt kérdés
találok még olyat aki nem csupasz de mégis kultúrált?....évek óta divat borotválni....
2015. okt. 31. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak akkor jön be, ha Milfpunci
2015. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
szerintem ez nem divat kérdése hanem ki hogy szereti. én undorodom a szőrtől és nem bírom elviselni magamon sokáig. így nekem teljesen mindegy mi a divat.
2015. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Én rövidre vágom.
2015. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha ez az elsődleges szempontod párkeresésnél ne csodálkozz ha nem találsz senkit. Találj valakit és kérdd meg hogy hagyja szőrösre.
2015. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Remélem divat lesz megint...
2015. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
4-es közel áll az igazsághoz :)
2015. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos ritka mint a fehér olló! :(

33F

2015. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én nem tapasztalom, hogy újra divat lenne, de ha valaki közel kerül hozzám, akkor mindenképp beszélek vele erről is, hogy én azt szeretném, ha meghagyná. ha ennyit se képes megtenni, az azt hiszem önmagáért beszél...

37f

2015. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!