Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért gondolja azt a többség...

Miért gondolja azt a többség hogy lányok nem lehetnek gamer-ek?

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszi

2014. nov. 14. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Mert a lányok nem lehetnek gamerek és kész.
2014. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehetnek, de én még egyik profi csapatban sem láttam :D

Amúgy most is egy teljesen normális magyar support lánnyal játszottam 2x. + Szerintem jobb is velük játszani, mert kevesebbet flamelnek.

2014. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt gondolja a többség? Nem csak fiatalok? (14-20 év között)
2014. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Hogyne lehetnének! Annyi Sims meg Csábításból jeles gamer lányt ismerek, hogy csak na! Na, komolyan...

A hülye közvélekedés szerint a játék (meg úgy általában a technika) nem nőies, nem illik egy lányhoz. A lányok csak olvassanak, vásároljanak, sminkeljenek meg pletykáljanak, meg ilyesmik. Böeee... Pár évtizeden belül talán majd változik a közvélemény is.


A csapatjátékokban a lányok ritkábban eredményesek, mert:

1. Nem olyan erős bennük a versenyszellem

2. Nem elég agresszívak (nem verbálisan, hanem játékstílusban)

3. Nem tudnak/akarnak több száz/ezer órát beleölni a gyakorlásba.

Ellenben vannak műfajok, amik minden másnál népszerűbbek a lányoknál. Leginkább az MMORPG-k: lehet bennük kalandozni, szerepet játszani, öltözködni, craftolni, házat berendezni, stb.

MMORPG-ben sokkal szívesebben játszom együtt lányokkal.

2014. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok és játszom a Middle Earth Shadow of Mordor-ral ,Call of Duty-val és még Assassin's Creed-el is! Nem értem hogy miért kell nekem plázáznom és pletykálkodni meg minden ... és jól elvagyok a PC és konzol világában
2014. nov. 14. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem én mondom ezt, hanem a közvélemény. A feleségem is gamer, a lányom is.
2014. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm is szeret játszani, és kötélből vannak az idegei. Olyan dolgokat csinál már RPG-kben, amiket én soha nem tudnék. Rég kihajítottam volna az ablakon a játékot, ő meg tök nyugodtan kilép, és " áh majd máskor".
2014. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

innen látszik, hogy nem vagy gamer. :P A PC is konzol. tádááááá~

Klasszikusokkal is toltad, vagy csak az ilyen hájpolt izékkel?

2014. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem sok gamer lányt látni igazából. Bár biztosan vannak.Én majdnem mindennel szívesen eljátszom,kivéve az MMORPGkkel.. De elég nagy kockának tartom magam :D (26/F)
2014. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!