Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalomnak milyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomnak milyen?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel vesztettem el a szüzességem a barátnőmmel. Ő egyszer ment el én meg 3-szor. Elejétől a végéig kb. 30-40 perc volt az egész. Én először 5 perc után elmentem, de szerencsére utána bírtam még 10-15 percig mindkettőt. Ő a végén ment el.

Én nagyon élveztem és neki is jó volt.


Ezt lehet tovább húzni vagy mindig ennyi idő alatt vége lesz majd? Tippek esetleg, hogy mire figyeljek majd legközelebb?


2015. okt. 31. 16:25
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez teljesen jó, ha hosszabra akarod gyakran válts pózt stb ( amikor érzed hogy elfogsz menni)
2015. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

most attól hogy leírod mi hány percig tartott nem fogjuk tudni, hogy jó voltál-e. ha neki is jó volt és neked is, akkor nem egyértelmű h jó volt?


nem, nem fog mindig ennyi ideig tartani lesz hogy gyorsan lezavarjátok, lesz hogy órákig henteregtek. ennek csak a ti energiátok meg fantáziátok fog határt szabni. nem tudom, hogy mire figyelj oda legközelebb, mert nem voltam ott és nem néztelek hogy hogy csinálod.

2015. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
de mondok egy jó ötletet: kérdezd meg a barátnőd, hogy mire figyelj és hogy hogy lehetne jobb. elvégre vele csináltad és gondolom az ő véleménye érdekel jobban
2015. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!