Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem érzem magam teljes emberne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam teljes embernek, mert szűz vagyok. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Majd' 20 éves vagyok, és még egyszer sem voltam lánnyal/nővel. Persze, nincs a homlokomra írva, baráti társaságban igyekszem úgy alakítani a témát, hogy minél kevesebb valószínűséggel kerüljön szóba, vagy ha mégis erről folyik a beszélgetés, úgy teszek, mintha már csináltam volna. De így egyszerűen nem érzem teljes értékű embernek magam, és úgy érzem, titokban mindenki rajtam röhög a töketlenségem miatt. A lányoknak tapasztalt pasi kell. Prostira nincs pénzem (igaz, nem is szívesen költenék ilyesmire), meg aztán aki így szerzett tapasztalatot (esetleg önbizalmat), azzal a lányok még inkább elutasítóak (persze ez se lenne a homlokomra írva).

2015. okt. 31. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok

15

2015. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el prostihoz azt kész :D
2015. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát csaj nincs, tök nincs csajozni, prostira nincs pénzed... akkor milyen megoldást vársz? Keseregsz majd a mamhotelben a lefingott kanapén 30 évesen, és várod hogy eltűnjön a szüzességed?


Valahol el kell kezdeni barátom, tyúklépésben de el kell kezdened. Bizony nem vagy teljes ember, és a diagnózisom PsSS


Poszt-serdülőkori Szüzesség Szindróma.


20 év felett kialakuló mentális betegség, ami egyre súlyosabb és súlyosabb lesz idővel. Persze semmi baj nincs veled, hogy szűz vagy, de olyan pszichológiai terhet és önbizalomszivárgást okoz, hogy ennek eredményeképp másodlagos depressziót, szocio-és feminfóbiát okozhat.


Kaparj össze 10-15 rugót légyszíves. Pár hétig ne igyál piát, ne költs hülyeségekre, egyél zacskóslevest és zsíroskenyeret már ki is jön :) elég 1-2x elmenned egy jófej lakásos lányhoz. Ez az egyetlen kezelési módja a PsSS-nek, vagy ha ráveszed magadat hogy ismerkedj, csajozz... de ez paradox, mert pont a PsSS nem engedi és ha még be is gyűjtesz pár visszautasítást, negatív visszacsatolást, esetleg egy elbaltázott szexuális próbálkozást és megalázást... akkor úgy belédég a szüzesség, hogy képtelen leszel elveszteni valaha is :D


A therpáia diszkréciót igényel, fedősztori kitalálásával. (pár hetes kapcsolatban elvesztetted, nem volt nagy szám ennyi, többet szó sem róla. Addig mondogatod amíg magad is el nem hiszed)


Gyógyult állapot után kontrollra.


Dr. Virgo

2015. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja és légyszíves olvasd el a 121-es választ itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Ezek után abszolút érthető, miért nem érzed magad teljes embernek. (Egyébként ugyan így voltam én is, csak én 25 éves koromig nyűglődtem a PsSS-től)

2015. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az ellenkezőjét tudom csak mondani, engem nem igazán zavar ez a dolog, a világ nem a szex körül forog. 18l
2015. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A világ a szex körül forog!
2015. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Ennek semmi köze a szexhez. Ennek a pszichéhez van köze.

A csaj nem a szüzességed és a szexuális tapasztalatlanságod miatt fog szakítani, hanem a Ps.S.S. miatt, és mert egy tutyimutyi fazkalap vagy így és el is hiszed magadról. Ilyen értelemben teljesen tökmindegy mit írogatnak a lányok, hogy őket nem zavarja.


Aki TÉNYLEGESEN a szüzesség ténye miatt szakít, az nagyon elenyésző - és ővelük amúgy sem tudsz mit kezdeni, mert a extranagy flakon WD40 farokméretű nigga cserediák úgyis lenyúlja majd előled a rib.nczot.


Dr. Virgo

2015. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki szűz és az is marad, ott valami baj van egészségileg.
2015. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez fasság... Milyen alapon mondod ezt? Érveket esetleg ideböföghetnél. Sokaknak nem jött össze 20 év alatt. ennyi. Pech. Elvek. Félénkség stb... Van sok oka, teljesen normális embereknél is.

Maximum amit írtam is, a szüzesség megléte 20 felett okoz pszichológiai gátakat és problémákat, amik megnehezítik a továbbiakban az ismerkedést.

2015. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!