Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen tini/csajos sorozatokat...

Milyen tini/csajos sorozatokat ismertek? Tudom, hogy millió ilyen kérdés van, de attól még én is felteszem hátha kapok rá normális, használható választ.

Figyelt kérdés

Elég sokat láttam már: PLL (Pretty Little Liars - Csinos kis hazugok), Vámpírnaplók, Teen Wolf, Make it or break it, Carrie naplója, Grace Klinika (ez nem tiniknek való, de csajos meg szeretem is). Most ennyi jutott eszembe, de ha tudtok más hasonlókat írjatok nyugodtan.

A válaszokat előre is köszönöm!(:



2013. aug. 20. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szívek szállodája


KEDVENC!!!

2013. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ránézek köszi:)
2013. aug. 20. 21:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

The secret Circle

Terra Nova

A bárka (Mario casas az egyik főszereplő ugyhogy már érte megéri nézni ;) )

New Girl

Trónok harca. (ez nem csajos, de az összes sorozatot nézem amit írtál és még nem találkoztam olyannal akinek ne tetszene ez a sorozat. Best series ever! )

The lying game (a PLL rendezőitől)

The fosters

Switched at birth

Twisted


Remélem segítettem :)

2013. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm sokat segítettél!(:
2013. aug. 20. 21:47
 5/13 anonim válasza:
100%
Gossip Girl!! a legcsajosabb! :) imádni fogod
2013. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Kínos
2013. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó kettőt amit írtatok már láttam csak nem jutott eszembe. Amúgy a GGt szeretem a Kínost egyszerűn imádom!

De azért köszönöm a válaszokat(:

2013. aug. 22. 22:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Az előbb felsoroltakon kívül én még ezeket szeretem: Internátus, Futótűz, Tuti gimi, Melrose Place, The Beauty and the Beast, Arrow (bár ez nem kifejezetten csajos). Egyébként szinte az összes CWTV-s sorozatot csak ajánlani tudom :)
2013. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!! :))
2013. szept. 2. 17:32
 10/13 Piszu válasza:
En a Varázslók a Waverly helyből sorozatot ajanlom mert tini film es egyben vicces is nagyon jo film probald ki!
2013. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!