Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akiknek már volt szexpart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek már volt szexpartnere, hol ismerkedtetek meg vele? És hogy lehet tisztázni az elején, hogy ti csak arra vágytok?

Figyelt kérdés

15 éves korom óta folyamatosan párkapcsolatba voltam (bár a személyek közbe változtak), és miután a legutóbbi kapcsolatom megromlott, szünetet akarok. És kb.minden érdeklődő férfit elhajtok, mert úgy érzem, hogy most nagyon jól meg vagyok egyedül, nincs szükségem egyelőre kapcsolatra. De hiányzik a szex, nagyon, ezért gondoltam egy ilyen "csak szex, más semmi" kapcsolat pont beleillene a jelenlegi helyzetembe, de még soha nem volt csak szexpartnerem, és nem tudom egyáltalán hol is kezdjem, ha akarok találni egyet. Segítenétek, kérlek?


21/L


2015. nov. 1. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne,én is ilyen kapcsolatot keresek.

26f

2015. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem lány vagyok, de nekem legjobban az erre alkalmas mobilalkamazások jöttek be. (Badoo, Tinder, Waplog). Sokan keresnek szexkapcsit ezeken az alkalmazásokon, isten tudja hány csajt megdugtam már ezekről... A beszélgetés legelején jobb tisztázni az illetővel hogy csak szexet akarsz.
2015. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én a love.hu-n szoktam,és a cseten tisztázunk mindent
2015. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem barati tarsasagbol alakult ki..
2015. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

azért neked a helyzeted könnyebb mint hiszed. :D

Alapdolgok:

- nem szabad a baráti körödből választani ilyet, mert az biztosan ki fog tudódni, s akkor nem fog rád jó fényt vetni.

- Olyat kell találnod, akiben megbízol (ehhez azért egy kicsit meg kell ismerni, nem érdemes a sarki közértből hazasétálni az első férfival)

- Olyat, aki nem veri nagy dobra ezt a helyzetet. Olyat akinek szintén erre van szüksége bármi okból (pl.: ugyanilyen cipőben jár mint te, urambocsá': nős..., kevés ideje van munka miatt...

- S nem utolsó sorban, akinek az igényei neked vállalhatóak, s ő is megteszi azt amire neked van szükséged.


A feladat nem egyszerű, de korántsem nehéz.

2015. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
love. hu.--csak ez van:-)
2015. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem bármelyik társkeresőre ha felmész és persze csinos vagy akkor kapsz ajánlatokat!

ami kimondottan szexpartnerkereső oldal és egy csinos nőnek maga lehet a kánaán, mert annyira egyedülálló férfi többlet van az goldengate.hu, eropolis.hu, swingercity.hu itt annyi férfit találsz, hogy rogyásig kefélnek :D

2015. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyiket itt ;D a másikat a kupak oldalon

26L

2015. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A neten ismertem meg a szexpartnereimrt, az egyik az eropolisról, a másik az index fórumról. Elég sokat leveleztem, cseteltem velük, közben tisztázódott, hogy ki milyen kapcsolatot akar, nem volt probléma ezzel.
2015. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lányok, nekem írhattok privátban ;)

18/f

2016. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!