Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le szeretnék feküdni az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le szeretnék feküdni az egyik kollégámmal. Hogyan deríthetném ki, hogy benne lenne-e?

Figyelt kérdés

Nem kapcsolatot szeretnék, csak szexet. Nagyon kívánom már. 8 évvel idősebb nálam. Jól elvagyunk egymás társaságában, sokat poénkodunk, stb... körülbelül fél éve dolgozunk együtt. Elejétől kezdve jelen vannak a párbeszédeinkben a szexuális odaszólások, kétértelmű megjegyzések, de szinte minden nap.

Csakhogy én ezeket már nagyon szívesen megvalósítanám. :D

Mivel egy helyen dolgozunk nem nagyon szeretnék kínos szituációba kerülni azzal, hogy egy vidám napon odaállok elé, és kijelentem, hogy értékelném, ha együtt töltenénk néhány pásztorórát. Aztán ő közli, hogy ja bocs...nem... Szia!

Hogy deríthetném ki az ő álláspontját szolidan?



2015. nov. 1. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el valahova sörözni/ koktélozni. Ha elmegy már egy jó jel. Én ismerkedéskor mindig igaz hamist szoktam játszani, mint iszogatós játék. Felváltva mondtok magatokról állítást amit a másik el kell hogy döntsön, hogy igaz-e vagy hamis. Ha eltalálja akkor te iszol, ha nem találja el ő iszik.


Egyik állításod lehetne az, hogy nagyon szívesen szexelnél vele. A reakcióiból kitalálhatod, hogy tetszik-e neki az ötelt vagy sem. :D

2015. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Annyit gyorsan hozzáfűznék még, hogy most áll úgy a helyzet, hogy egyikünknek sincs a láthatáron senki. Eddig mindig vagy én randizgattam, vagy ha nálam nem volt senki, akkor ő... Szóval most szabad a terep.

Az első már egész jó ötletet adott. :)

2015. nov. 1. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Én általában chaten szoktam ismerkedni. Ott úgy szokott működni nálam, hogy valamilyen okból finoman rátérek a szexre. Monduk onnan kezdve, hogy van-e barátod, esetedben barátnőd, stb... Aztán hogy milyenek jonnek be neki például... Aztán egyszerűen rá szoktam kérdezni, hogy szexelne-e velem, vagy lenne-e a barátnőm, ha arról lenne szó. És sokan igent mondanak latatlanba is, csak képről. Szóval neked mar konnyebb dolgod van. Szerintem ebbe semmi trükk nincsen. Ha bemet mond, akkor isblegfeljebb el lehet viccelni a kérdést... 22/F
2015. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként fárszt kapok attól ha rákérdzenek, hogy van-e barátom. Ilyet szimpla érdeklődésből nem kérdez senki csak ha akar valamit. :D Ha meg egyértelmű hogy akar valamit oda a játék és inkább valami kitérő válasszal lerázom.
2015. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En a baratommal jottem ugy ossze hogy mindig mentek ezek a ketertelmu poenkodasok es egyszer rakerdeztem szepen hogy miert csak akkor dobalja ezeket a magaslabdakat amikor nem lehet lecsapni? :)
2015. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyszives elmondani h sikerult e ? :)
2015. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig szerencsés, ha beteljesül az álmunk. Néha jobb, ha csak eljátszunk a gondolattal, csendesen vágyódunk, és megmarad szép emléknek. A munkahelyi liaisonok tipikusan ebbe a kategóriába tartoznak.
2015. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!