Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen volt az első?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen volt az első?

Figyelt kérdés

Vérzett, fájt, élvezted? Orgazmusod is volt? Mik voltak a körülmények? Sokáig tervezgettétek vagy egyszer csak jött? Hol? Otthon vagy egy idegen helyen?

Egy kis élménybeszámolót szívesen fogadnék mert a barátnőm szűz és jó lenne tapasztalatokat gyűjteni :)

Köszi!



2015. nov. 1. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vérzett, -- picit

fájt, --nem

élvezted? --nem

Orgazmusod is volt? --nem

Mik voltak a körülmények? --ágy lakás délután

Sokáig tervezgettétek vagy egyszer csak jött? --az utóbbi

Hol? Otthon vagy egy idegen helyen? --ahol a barátom lakott

2015. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Adamyno -- persze itt nyugodtan
2015. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Faja.


Na szóval..

Régen történt?

2015. nov. 1. 12:36
 4/7 szaszaa11 ***** válasza:
100%
Olyan mint a második.
2015. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vérzett, nem fájt, nem élveztem, nem volt orgazmusom. Ügyetlen volt a fiú, pedig előtte nagy szája volt. Nem tervezgettem, egyszer csak rászántam magam, előtte sokat pettingeltünk és azt élveztem.
2015. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pontosan 25 éve volt

első voltam

2015. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem véreztem, de eléggé fájt az elején amikor először bedugta, de utána egyre jobb lett és a végén picit élvezni is tudtam, de orgazmusom nem volt. A barátomnál történt meg elég viccesen, mert aznap nem akartam, de előtte ki volt tűzve az időpont de az elmaradt, meg utána is meg lett beszélve egy, de a két időpont közt spontán történt meg. Ha a barátnőd attól fél hogy magyon fog fájni vagy hogy béna lesz, akkor azt elárulom hogy nem kell, mert az első pár alkalom a tanulásról szól és nem lesz béna. Ami meg a fájdalmat illeti, azzal sem kell törődni, mert teljesen más érzés mint az átlagos. Nekem is még csak pár napja történt meg és nem úgy fájt mint hittem, teljesen másképp és hamar el is múlt.
2015. nov. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!