Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évvel idősebb férfit, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évvel idősebb férfit, hogy lehetne elcsábítani?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok belé, és szinte bármit megtennék érte, hogy az egyém legyen. Nem él kapcsolatban és nagyon, nagyon fiatalos.

Tippek, hogy lenyűgözzem?

22L



2015. nov. 1. 14:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Ülj az ölébe rövid szoknyában és súgd a fülébe, hogy nincs rajtad bugyi!
2015. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez túl nyomulós így elsőre.
2015. nov. 1. 14:40
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
39 éves vagyok, hasonló adottságokkal. Az a legfontosabb hogy elvarázsold, ha kell fiatalos légy, szexi, komolytalan, ha olyan a helyzet, társaságban akkor meg komoly, megfontolt, enyhén prüd. Tehát tudd magad disztingválni.
2015. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Döntsd el, mit szeretnél!
2015. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted, hogy mit szeretnék?
2015. nov. 1. 14:46
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, mert nagyon hasonló helyzetben vagyok. Csak annyi, hogy én nem tudom, hogy van-e kapcsolata (de nehezen tudom elképzelni amúgy), éppen ezért egyelőre csak közelebb férkőznék hozzá. Aztán ha mégis családos/van párja, akkor nyilván le kellene mondanom róla, akkor nem akarnám "elcsábítani" meg semmi nyilván, de ha ő is szabad, akkor akár komolyabbat is szeretnék tőle. De kb. esélytelennek látom/érzem a helyzetet... :/
2015. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha az ölébe ülnél az nyomulós, de lenyűgöznéd!

Akkor vigyél neki hideg sört a fotelbe és ne zavard meccs alatt!

2015. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
;)
2015. nov. 1. 14:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy milyen az a férfi. Lehet, hogy sok férfinek bejönne az, amit az #1-es válaszoló említett, de egy csomó férfinak meg nem.


Illetve igaza van a másik válaszolónak is, döntsd el mit szeretnél. Ha csak egy éjszakára kell a pasi, akkor nyugodtan lehetsz érzékibb, izgasd fel, és ha egyedülálló, te pedig vonzó, akkor valószínűleg egy éjszakára a tiéd lehet. De egy ilyenből nem lesz komoly kapcsolat.


Ha az kell, akkor viszont ne nyomulj, egyszerűen csak töltsetek el sok időt együtt. Hívd el kávézni. Randizzatok, beszélgessetek. És legyél természetes, ne játszd meg magad.

2015. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én örökre vele szeretnék maradni.
2015. nov. 1. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!