Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évvel idősebb férfit, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évvel idősebb férfit, hogy lehetne elcsábítani?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok belé, és szinte bármit megtennék érte, hogy az egyém legyen. Nem él kapcsolatban és nagyon, nagyon fiatalos.

Tippek, hogy lenyűgözzem?

22L



2015. nov. 1. 14:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne elcsábítani akard, hanem megismerni, összejönni vele. Légy önmagad. :)
2015. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De csak pár trükköt mondjatok
2015. nov. 1. 15:17
 13/19 anonim ***** válasza:
44%
Mondok.Keress valakit a saját korosztályodból, amig nem késő. Nem kell neked az ˝apádra˝ rákattanni. Mégegyszer mondom a te és a kiszemelt tatusod érdekében, keress korban hozzád illőt! Max. 10 év különbség lehet. Rend lesz már ebben a fertőzött beteg világban, Isten engem úgy segéljen!
2015. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
A hozzászólásaid alapján nagyon gyerek vagy még. Inkább fiatalabb fiút kellene választanod.
2015. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, lehet, hogy én vagyok az! :)

Próbálkozz! :)

2015. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy megpuszilna-e. Ha igen, akkor válts át vadabb csókba.

Ülsz mellette, akkor simogasd meg nadrágon keresztül...

Ha találkozol vele, szorítva öleld meg.

2015. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Ne arra adjatok már tippeket a kis lánynak, hogy, hogy jöjjön össze az épenhogy éldegélő bácsikával, hanem arra búzdítsátok, hogy korban hozzá illőkkel foglalkozzon!
2015. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Vagy a kérdező pontozgat le,vagy valamelyik tata korú felhasználó, de annyira nem hat meg.
2015. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%
Az egyik hogy fiatalka vagy még és korban hozzád illőt keresgélj, ez a vén ember le fog cserélni egy fialabra egy idő után. A másik valakinek (Nekem) az a baja hogy ilyen apám lehetne korosztály számára vagyok népszerű 👇
2015. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!