Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedési probléma szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési probléma szex előtt, mi segíthetne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másfél hónapja vagyok együtt a párommal, eddig két alkalommal próbáltunk lefeküdni, de mindkét alkalommal mielőtt beraknám neki lelankadt a fütykös. Reggelente órákig áll mint a cövek, amikor ölelkezünk és előjáték során is, de amikor a dologra kerül a sor elmegy. Sajnos én elég tapasztalatlan vagyok a szex terén, ő pedig (habár jóval tapasztaltabb) elég szűk, így ha állna se lenne olyan könnyű dolog.


Tudom, hogy ez rendkívül rosszul esik mindkettőnknek, de nem tudom mitévő legyek. Próbáltam kérni, hogy segítsen egy kicsit, amikor izgatott megint feléled, de berakás előtt újra lelankadt. Ő azt mondja, hogy ennél többet nem tud tenni, próbáljam megoldani.


Esetleg tudtok valami tanácsot adni, hogy mitévő lehetnék?


Előre is köszönök minden választ!


22f



2015. nov. 1. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
óvszerben v anélkül?
2015. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem stresszelsz
2015. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Óvszertől független, abban és anélkül is gond van.
2015. nov. 1. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy meleg vagy? Teljesen komolyan kérdezem. Nem próbálod ezt elnyomni magadban?


Illetve ő az első lány akivel megtörténne a dolog?

2015. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ő lenne az első. Nem gondolnám, hogy meleg vagyok, inkább a női nemhez vonzódom :D
2015. nov. 1. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szexuálpscihologust, nem szegyen, a beszelgetes soran kiderül h mi okozza ezt.
2015. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!