Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni? Miért pont velem történik meg? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Korom ellenére (ami 33) sosem viselkedtem öreg asszonyként. Mindig is próbáltam fiatalos trendy lenni. Nem tagadom nem is vagyok olyan ronda. Épp ezérr akárhova megyek vagy levelezek valakivel, a fiatal srácok mindig megtalálnak. És ha elleinte nem is de késöbb mindig azt mondják hogy szerelmesek belém. És hát ilyen kor mit lehet tenni? Nem szeretném öket lekoptatni mert szeretek fiatalokkal beszélgetni de akkor mégis mit tegyek? És miért pont velem van ez?


33N



2015. aug. 3. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sok hozzád hasonló fiatal nőnél bepróbálkoznak a fiatal fiúk. :-)

Szerintem olyasmit kellene reagálni, hogy kedves tőlük az érdeklődés, de Te korosztályoddal szeretnél ismerkedni.


Itt is nagyon sokszor olvasok ilyet fiatal fiúktól, hogy a 30-35-40-45 korosztály nagyon vonzó számukra.

2015. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most azt hittem lesz valami csattano, valami kerdes. De nem csaknelmeselted hogy szeretsz beszelgetni azokkal akik radirnak. En is szoval ram is irhatsz ha gondolod
2015. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves második. Én nem erre az oldalra gondoltam. Ca. most lépek be másodszora miota regisztráltam. Én a valos életben jobban szeretek beszélgetni


1# köszönöm az értelmes választ!

2015. aug. 3. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Hat ha akarod beszelhetunk mashol is csak adj egy elerhetoseget
2015. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocs de nem akarok ismerkedni. És azért itt kérdeztem meg mert ez anonim oldal. De lehet jobban jártam volna ha a barátnőimet kérdezem
2015. aug. 3. 10:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is az idősebb nőket szeretem.

Ennek szerintem az az oka hogy tapasztaltabbak meg sokkal könnyebb egy 30+os nővel beszélgetni mint egy 20 évessel és ennek egy egyszerű oka van amég egy 20 éves csaj nagyzol és játsza az agyát addig egy 30+os nőnek már nincs szüksége ezekre ahoz hogy sexy legyen.

2015. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

teljes mértékben egyetértek a hatossal !

amúgy kipróbálhatnál egyet a nálad 10 évvel fiatalabbak közül !

az idősebb nők vonzottak mindig is..

közben megöregedtem 52F.

és érdekes módon még mindég az idősebb nők vonzanak !(60-60+)

2015. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, de te mit akarsz? Kapcsolatot, sexet, semmit?
2015. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ködzönöm az eddigi értelmes válaszokat.


Nem nrm akarok semmit csak barátokat akik nem olyan öregek.

2015. aug. 3. 17:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha meg csak barátkozni akarsz és fiatalos vagy bulizol stb.akkor meg nincs más dolgod mint odamenni egy társasághoz és inni velük aztán minden alakul magátol.
2015. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!