Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, alkalmi szexnél mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, alkalmi szexnél mit engedtek meg, s mit nem a pasinak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Orál,szex miegymás. :) anál kizárt.
2015. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, vadidegen vagy azért ismerős. Ha vadidegen, akkor semmi orál, ha ismerős és bízom benne, akkor orál lehet. Anál semmiképp, komoly kapcsolatban sem, nem hogy egyéjszakás kaland során. Szex csak óvszerrel.
2015. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdekesek a nők ezen a téren.

Van amelyik csak szopni akar és annyi, még viszonzást sem kér. Viszont van olyan aki csak szexet akar és semmi mást.


Sok idióta gumit sem akar húzatni, de ha van eszed akkor húzol magadtól. Nem a terhességtől kell félni, hanem a különböző egyéb következményektől amiket elkaphatsz egy ilyen estén. Nem éri meg, hogy leszáradjon a tököd.

2015. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anál kizárt ... akkor jön a meglepetés anál.
2015. nov. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pfff,érdekes válaszok.Ismerőst leszopná,de idegent nem! Vajon honnan tudhatja,hogy az ismerőse még rajta kívül kikkel dug.
2015. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én mint kérdező természetesen pasi vagyok, de én inkább alkalmizom idegen csajokkal, mert azok nem tudják elmesélni a közös ismerőseiknek.

Azt meg nem szeretném, ha valaki elmesélné

2015. nov. 2. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy vadászgörény sokkal macerásabb mint képzeled, vagy mint egy kutya

1. Kb fél évente el kell vinni fedeztetni mert lesz valami baja ha nem ( lányra vonatkozik)

2. Úgy hónaponta megg kell fürdetni vagy az egész háznak olyan szaga lesz és nem kifejezetten szeretik a vizet

3. Nagyon erősek a fogai ezért még kézhez szoktatni sem egyszerű

4. Ha gyakran kapsz hányingert mondjuk egy csirke fej láttán szintén nemneked való mert szívet májat és ilyesmi fincsiségeket eszik


Ha még ezután is megvagy győződve arról hogy szeretnél és el is tartanád akkor nem tudom hogy rudod megcsinálni mert az én szüleimnél semmi nem jött be

Csak egy akváriumot és egy hörcsögöt mertek rám bízni

Azért remélem te sikerrel jársz:)

2015. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hoppá rossz helyre ment a válasz bocs. De legalābb mindenki tájëkozott most a vadászgörényeket illetöen.
2015. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!