Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az osztálytársam lett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam lett a barátnőm 3 év után, és nem mer felállni rá?

Figyelt kérdés
2012 óta tetszett, és ezt tudta is. Most, 11. osztályban elkezdte viszonozni és együtt vagyunk. A baj, hogy személyesebb percekben egyszerűen nem mer rá felállni aminek fel kéne..Túl sokat lett elnyomva és leparancsolva hogy őrá nem kéne, vagy mi? Többször gatyán keresztül rámarkol, és azt érzi hogy nem kemény, és én ilyenkor összetöröm a saját világom. Gyönyörű lány, bármijét fogom mindig csak feláll másfél percre, aztán így ellaposul...Remek az ágyban, szenvedélyes, mindig tudja mitől a legjobb, DE ez így nekem fura. 17-ek vagyunk, ilyenkor ez nem kérdés hogy felálljon, senki más lánynál nem volt eddig ilyen, tényleg ennyi számít hogy egészen eddig barátként volt kezelve? Mit tegyek titokban? Energiaital előtte, hadd fokozódjon a vérnyomás? Erre gondoltam

2015. nov. 2. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak izgulsz hogy jol teljesits. Ne aggodj, ne stresszelj rajta es mukodni fog :)
2015. nov. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Menj orvoshoz, az impotencia egy betegség, ami nem múlik el magától.
2015. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
hihetetlen... az 1. válaszoló jól írta, biztos h ez áll a háttérben és lepontozza mindenki...
2015. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az való igaz hogy szeretném a maximálisat nyújtani, de konkrétan 3 évi álmom valóra válik és akkor hiába nyúlok hozzá másfél-két perc a kapacitás? El sem hiszem, rá kéne álljon a legjobban akárhogy érzek a szituról..Másodiknak válaszolva, nem, nem vagyok impotens ;)
2015. nov. 2. 09:14
 5/9 anonim ***** válasza:
azt írtad remek az ágyban, akkor lefeküdtél vele nem? akkor meg nincs gond vagy nem nem értelek
2015. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek valóban igaza van.Túlzottan stresszelsz és ezért nem működnek a dolgok.Gondolom az első alkalom kudarca óta másra sem tudsz gondolni csak arra hogy nehogy felsülj megint.

A lényeg hogy nyugodj meg.Fog az menni ha nem ezen idegeskedsz állandóan.

Nyugi!

2015. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én évfolyamtársammal jöttem össze szintén 11.-be, aki heti 3-szor a padtársam is volt 1-1 órára. Inkább nyugi, szerintem csak nagyon ráparázol. Nyilván ebbe az is közrejátszik, hogy régóta tetszik.
2015. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez a fejben dől el, ha ennyire zavar akkor igyál egy pohár bort, és lazulj el. Ha meg olyan akkor egy spanglit is eldurranthatsz és attól lenyugszol.

Ha zavar akkor meg otthon maszturbálj rá (kép vagy valami) és akkor a szexet vele fogod asszociálni.

2015. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
na, már minden rendben van azóta? :)
2015. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!