Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány minél nagyvárosibb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány minél nagyvárosibb, annál kevésbé (vagy később) akar gyereket és annál inkább benne van a laza kapcsolatokban, alkalmikban. Miért?

Figyelt kérdés

Vidéki nagyvárosban tanulok, ahol nagyon sok fajta lánnyal találkozok és ismerkedek az egyetemen. 3 év alatt azt vettem észre, hogy a vidéki (néhány ezres, max tízezres) helyekről jövő lányok sokkal inkább tartós kapcsolatokat keresnek. A nagyobb városi lányok pedig könnyebben rávehetőek alkalmi dolgokra.


Nem mondom hogy ez kizárólagosan mindig így van, de azért 100-as nagyságrendekben próbálkozva bőven észrevehetőek a különbségek.


Vannak barátaim Budapesten, akik ott tanulnak és ők azt mondják ott még könnyebb alkalmikat összehozni. Miért?


2015. nov. 3. 16:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem neked ment, az egyik kommentelő írja itt le nagyon a vidéki lányokat.

persze nem azt mondom hogy 18 évesen házasodni kell.

de az hogy bemegyek egy pesti szórakozóhelyre és normálisnak tűnő csajokat 10 perc alatt ágyba lehet tenni...

hát. vidéken nem így megy. itt kicsit küzdeni kell a nőért

(Nyíregyházi vagyok, de ha jól tudom pestnek már az is vidék)

8.

2015. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
és mi van azzal a temérdek sok vidékről ideiglenesen bevándorolt fiatal lánnyal akik pesten kur*válkodnak? ők ugyan nagyvárosban laknak, de a személyiségük mégis "vidéken fejlődött ki". fogós kérdés.
2015. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyvárosi vagyok, nem akarok gyereket, és nem vagyok rávehető alkalmira. Most akkor? Ne általánosíts.
2015. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12-13:


Ne "ál"értetlenkedjetek és ne vegyétek magatokra az állításaim. Nem azt mondom, hogy minden falusi és kisvárosi lány angyal és hogy minden nagyvárosi lány ribi.


Egy 200 ezres nagyvárosban lakva azt tapasztaltam, hogy a nagyvárosi és a BP-i lányok, akikkel találkozom (ugyanabban a közegben, amiben a kisvárosi lányokkal is), sokkal nyitottabbak alkalmi kapcsolatra és egyszerű keféléskre (az egyetemen). A falusi és kistelepülésekről jövő lányok (az egyetemen) pedig inkább tartós kapcsolatokat szeretnének.


És mondom, ezt az infót százas nagyságrendek után szűrtem le. Biztos vannak falusi krvák és nagyvárosi monogám lányok is, de a kérdés nem erről szól. Kösz, hogy ezt megértitek.

2015. nov. 3. 18:00
 15/15 anonim válasza:

Lehet én származom a Marsról, de én pont fordítva látom. Vidékre jártam gimibe, rengeteg általánosból vagy gimiből ismert ismerősöm lett felkoppint 15-16, gimisek inkább 18-19 évesen, a jobbik esetben legalább tudták ki az apa a sok egyéjszakásból, diszkówc-ben dugásból. Most Pestre járok egyetemre, és nem tudok róla, hogy bármelyik lány ismerősöm alkalmi szexben lenne benne, vagy ha igen okosan csinálja, és csinálja is, ha élvezi.

Egyébként azért akarnak a nők később gyereket, mert valljuk be őszintén hátráltat a karrierépítésben, a munkában és abban, hogy élvezzük az életet. A férfi ismerősem nagy többsége meg még ma is úgy gondolja, hogy a gyerek a nő feladata, ő csak néha elviszi a játszótérre, tisztelet a kívételnek, mert tudom hogy van, csak kevés.

2015. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!