Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jógastúdiót fogok nyitni,...

Jógastúdiót fogok nyitni, gerincjógaórát fogok tartani? Nektek milyen elvárásotok van konkrétan egy jógastúdióval (berendezés, színek, felszereltség stb. , bármi) és az oktatás stílusával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ti minek örülnétek jobban? Ha fehér ruhában, autentikusabb jógaórák lennének vagy inkább a tornaóra jelleg megtartása a fontos? Másfél óráért kiscsoportos foglalkozásként mennyit fizetnétek? És ha a környéken házhoz mennék és csak neked tartanám az órát, mennyit tartanál reálisnak? Előre is nagyon köszönöm.

2013. márc. 13. 14:42
 1/4 anonim válasza:

Én személy szerint fontosnak tartom a jóga spirituális oldalát. A testnek és a léleknek párhuzamosan kell épülnie, így én azt tanácsolnám, próbálj "elvarázsoló" környezetet kialakítani. Én zöld és homok színt (vagy akár narancssárgát) használnék, ami remek párosítás, illetve tudjuk, hogy a zöld az egészség színe. Ha a pénztárcám megengedné akár kis szobai vízesést/szökőkutat is betennék. Nagyon hangulatos és meditálás, relaxálás alá kitűnő a víz csobogása.

Én maximum 1500 Ft-ot fizetnék egy alkalomra, ha házhoz jönnél 2000.

Persze minden attól függ, hogy hol van a jógastúdió, hiszen a belvárosban pl jóval többet el lehet kérni, egy faluban meg nyílván nem.

Ez csak az én véleményem. Remélem tudtam segíteni valamit.

2013. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Örülök, hogy ilyen részletesen válaszoltál. IX. kerületben, szép lakótelepi környezetben lesznek a foglalkozások amúgy.


Kérek másokat is, hogy írják meg a véleményüket. Nem kell mások véleményét nézni. Szeretnék nézőpontokat látni, hogy kinek mi a fontos, mikor elmegy jógázni.

2013. márc. 13. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A helyedben különböző korcsoportoknak is tartanék órákat. Idősebbeket pl. zavarhat, ha nem annyira ügyesek, mint a fiatalok, viszont nekik van szabadidejük és pénzük arra, hogy eljárjanak rendszeresen. Egy alkalomra én is kb 1.500 Ft-ot tartok reálisnak, de 5-10 alkalmas bérleteket is biztosíthatnál meghatározott időintervallumra, (1-2 hónapon belül) hogy te se járj rosszul.

A hangulat nagyon sokat jelent. Egy nagyon halk, finom indiai zene biztos, hogy megteremti az alaphangulatot.

2013. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Kérek még véleményeket. :)
2013. márc. 20. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!