Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki, gát dolog egyéjsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, gát dolog egyéjszakás kaland előtt elaludni? Van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy aránylag jó nővel, megbeszéltük, hogy senki többet nem akar és átjön tegnap este hozzám, filmezünk beszélgetünk, aztán jön aminek jönnie kell :)

Elkezdtünk nézni filmet, de olyan álmosító film volt, nem is érdekelt, ezért bealudtam. Halványan emlékszem félálomban, hogy a csaj próbál felkelteni, de aludtam tovább, nagyon mélyen aludtam. Másnap reggel sehol nem volt a csaj......

Nagyon elrontottam? Valahogy van még esélyem lefektetni?


2015. okt. 27. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:
* gáz
2015. okt. 27. 17:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja elléggé,szerintem a csajt többet nem fogod látni.
2015. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért kellett volna előbb szexelni :D
2015. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kínos.. kínos.. de közel sem annyira, mint mikor én egy csaj combjai közt elkezdtem horkolni. ( 69 közben )


Égő volt. 24 órázás után talán megérthető.


Szerintem azt a vonatot lekésted... Várj a következőre. :D

2015. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nála már biztos, hogy nincs cimbora ;)
2015. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!