Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ha a partneretek fáradt/á...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha a partneretek fáradt/álmos, hogyan veszitek rá mégis a szexre, ha nektek meg kellene?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
simogatás, bújás, csók stb...
2015. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor tiszteletben tartom, hogy fáradt és nem erőltetek rá semmit. Esetleg kielégítem és abba én is elfáradok, majd alszunk együtt.
2015. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyom szegényt, nem akarnám még jobban kifárasztani, ha egyébként is "odavan". Esetleg még segítek is neki ellazulni kis masszázzsal vagy simogatással. De ennyiben meg is áll, nem próbálom "szexre csábítani".
2015. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Egy mondás szerint nincs fáradt férfi csak ügyetlen nő!
2015. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor fáradt vagyok, becsukom a szemem, és ösztönből szeretek. Ilyenkor egész furcsa dolgok jönnek ki. Valóság és álom határán.
2015. nov. 3. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
rámásztam és kész :)
2015. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Ha én nagyon fáradt vagyok, akkor aludni szeretnék. Amennyiben szexelnék mégis, úgy előfordulhat, hogy nem áll fel; elsietem, mert inkább aludnék; nem tudok elélvezni, mert már félig alszom. Ne fetisizáld a fáradt pasikat, mert mind mások vagyunk. Legtöbben álmosan, inkább csak aludnánk. Cserébe mi is megértőek vagyunk, ha fáj a fejetek, nincs kedvetek, fáradtak vagytok, épp megjött, épp most múlt el. ;P

2015. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!