Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, áruljátok már el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, áruljátok már el, hogy ránézésre honnan lehet megállapítani, hogy valakinek mekkora a farka?

Figyelt kérdés
Valaki megjelenik, és abból rögtön arra következtetettek. Amikor én megjelenek, akkor egyből kis méretre gondolnak, még az ujjaikkal is szokták jelezni a kis méretet. Nem tudom, miért lehet ez, de ti biztosan meg tudjátok adni a választ, kedves hölgyek.
2015. nov. 4. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

pedig ebben van logika.

a péniszméretet ugy a legkonyebb megsaccolni, ha az egyik kezedena hüvelyk újjad és a mutató újjad L alakba állítod, majd képzeletben összekötöd a hüvelyk, és mutatóujjad hegyét egyenes vonallal.

enneka hossza kközel áll a intém méethez.

szal akinek nagy keze van valszeg a szerszám is nagy.

2015. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
és most mindenki hirtelen elkezdte a kezét nézni. Ahogy én is :D
2015. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem a kezem én is, de nekem valami groteszk I betű formát kéne hajtogatni belőle, hogy pontos legyen.
2015. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nyilván a merev llapotra gondoltam, am ez egy cikk volt amit par éve olvastam.."tudományos" XD
2015. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez attól is függ, mekkora a nagy, az átlag, illetve a kicsi szerszám.
2015. nov. 4. 15:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Én még soha nem állapítottam meg ránézésre, hogy kinek mekkora a farka. Igaz, nem is nagyon saccolgattam, majd meglátom, ha oda kerül a sor.
2015. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Hogyhogy megjelensz, és egyből mindenki kis méretre gondol? És egyébként tényleg kicsi? ;)
2015. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De van, aki a kicsit is szereti, ha játékos.
2015. nov. 4. 15:52
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg kicsi, és valamiből ezt érzik. Lehet van bennem esetlenség, amiből következtetnek rá.
2015. nov. 4. 15:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínüleg csak véletlen, de nekem tényleg akkora, mint az említett ujjak közötti távolság. :D
2015. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!