Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha az öcsétek akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha az öcsétek akit nagyon szerettek és aki szeret titeket elmondaná nektek hogy Age Player ABDL meg pelenka kedvelő ti elfogadnátok őt? Ez egy neház titok magadan tartani.

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Elfogadnám, persze. :)

Bár nagyon nem szeretek családommal, barátaimmal a szexről beszélni, olyan kínos.

2015. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez nem szex vagyis valakinek lehet az de valaki csak szereti ha kisgyerekként kezelik.
2015. nov. 4. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én kiröhögném.


Nem azért, mert ilyen, hanem mert "Ez egy neház titok magadan tartani". Lófaxt. Ha mindenáron késztetést érzel, ohyg olyannak mondd el akinek semmi köze hozzá, akkor csak a feltűnést keresed.

2015. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pelenka kedvelő fiú itt:

ebben a "fétisben" nagyon kevés ember van és nem is könnyű titkolni, lehet hogy azt gondolta az öcséd, hogy könnyebb ha nem kell a lebukástól félnie(bár nem tudom hogy milyen körülmények között laktok) és lehet hogy csak megértést keres hiszen frusztráló hogy szinte senkivel nem találsz ennek a kapcsán közös hangot.

2015. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"frusztráló hogy szinte senkivel nem találsz ennek a kapcsán közös hangot"


Na erre mondom, hogy baromség és csak feltűnés keresése.


Vannak ennél sokkal durvább "fétisek", amiknek az ellenére bárkivel meg lehet találni a közös hangot. tudod, mi a titka? Nem kell a másik orrára kötni.


Attól, ohgy neked ilyen hülyeséged van, még nyugodtan beszélgethetsz bárkivel bármiről: zenéről, politikáról, autókról, hobbikról.


A gond akkor van, amikor te úgy állítasz oda valakihez, hogy szia, Peti vagyok, pelenkafétises, kérlek ne röhögj ki.

2015. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Te sem a jó sorban álltál amikor az észt osztották :) úgy látszik soha nem volt ilyen vagy ehhez hasonló nyomasztó titkod. mellesleg leírtam, de úgy tűnik a szöveg értelmezés sem az erősséged. NEM FÉTIS. Legalább is nem mindenkinek. nagyon sokféle ember van és valakinek ez szexuálisan izgató valakinek viszont megnyugtató, lelki megnyugvást kielégülést hoz. Én az utóbbi vagyok. Nekem ez egy igen is meghatározó részem. soha nem izgultam fel szexuálisan emiatt. Nem is tudnám elképzelni hogy a gyermeki vágyaimat összekeverjem a szexualitásommal. Részemről veled itt lezártam a témát.


amúgy akiket érdekel, elmondtam a nővéremnek, részletesen elmagyaráztam mi is ez, sőt azt is megosztottam vele hogy inkább a fiúk tetszenek és rendkívül megértő volt. Sőt, azt is mondta hogy kapok majd valami szép plüsst meg játékot tőle karácsonyra :)


f

2015. nov. 7. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, aki AB, van, aki DL, és van, aki ABDL. Attól függ, mennyire éli meg szexuális töltetű fétisként vagy mennyire inkább ageplay jellegűnek.
2015. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!