Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan oldalt ahol én mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldalt ahol én mint duci lány van esélyem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen ismerkedem . :/ nincs tapasztalatom sajnos segítség kellene ! 19/L 166cm és 84kg

2015. nov. 5. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

szerintem viszonylag kevés fiút vonzanak az ennyire kövér lányok. helyedben megpróbálnék lefogyni 60-65 kg körülire. 1-1.5 év alatt összejöhetne, ha figyelsz az étkezésre és mozogsz mellette (nem fogyókúrával).


ha ez nem játszik, akkor jó kérdés. járj társaságba, közösségekbe. ismerkedni tudnál mondjuk különböző körökben (suli-egyetemi körök), edzéseken (csapatjáték, harcművészet, stb...), barátok által (nyúzhatod, hogy menjetek többet társaságba).


ha úgy érzed nem megy, akkor lehet pszichológushoz/terapeutához is érdemes lenne fordulni. vannak ingyenesek is, ami szerintem neked is megfelelne, mert nem írtad, hogy nehéz eset lennél. vannak könyvek is a témában, netes írások, azokat is lapozgathatod.


aztán ott vannak a netes társkeresők. feelingfinder, tinder, hotdog, stb... több ismerősöm találta meg itt a párját, szóval annyira ezek sem rosszak.

2015. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Bárhol! Nagyon sok FÉRFI szereti a telt, duci lányokat (a te súlyod duci kategória!). Ne hallgass az itteniekre ebben a témában, nem releváns a véleményük a fogyj le dumával :-P
2015. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha szép az arcod, van stílusod és nőies vagy akkor simán.
2015. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A súlynak ehhez semmi köze, inkább alkat, testarány, stílus, kisugárzás kérdése. Nekem a munkahelyemen van egy kifejezetten molett lány, de olyan kisugárzása van...szép az arca, a szeme, a járása.... Nem tudom a szemem levenni róla, holott elvileg nem az esetem a molett...aztán mégis látod.
2015. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonlót ismertem meg, pont itt.
2015. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Darwel ***** válasza:
47%
Szia,én szívesen ismerkednék veled, imádom a duci lányokat :) Ha van kedved írj :)
2015. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. való igaz, hogy a legfontosabb, hogy mi magunk elégedettek legyünk a külsőnkkel, a fogyást is úgy írtam, mint opcionális lehetőséget, DE a kérdező paraméterei már bőven túlsúlyosnak számítanak, ami jelentős egészségügyi kockázatokkal, és életvitelbeli hátrányokkal is jár. fiatalon még sokkal könnyebb változtatni ezen, mint mondjuk 30 évesen.


de elismerem, ez kicsit off, a válaszomban csak 2 sort szenteltem ennek a 9-ből.


én személy szerint a gyakorikérdéseken nem szeretek ismerkedni, mert elég zsákbamacskának érzem a dolgot, mivel az oldal alapvetően anonim.

2015. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!