Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is tetszenek a duci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is tetszenek a duci lányok/nők?

Figyelt kérdés

Az exem egy duci nő volt. Nála eleinte úgy álltam hozzá, hogy elfogadó vagyok vele, nem ez a zsánerem, de úgy megszerettem, hogy azóta rájöttem: nagyon izgatnak szexuálisan a duci nők. Imádtam, hogy kitölti a karjaim, ahogy átölelem, hogy nem veszik el a karjaimban... a nagy fenekét, a nagy melleit... és az érzés, amikor meglovagolt és az egész súlyával rám nehezedett... elég izgató, ahogy így visszaemlékszem. Azóta kevésbé nézem meg a vékony/normál alkatú lányokat, közülük is inkább csak a formásabbakat. Ellenben a ducibb nők mindig beindítják a fantáziámat...

Nem mondom, van az a határ, ami már nem tetszik, mert túlontúl sok! De alapvetően imádom, ha van mit fogni!


Más is van így vele?


24/F



2015. szept. 24. 17:25
 1/5 anonim válasza:
82%
En miert nem ismerek ilyen ferfit?:(
2015. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszenek. Nem a túlságosan ducik, de mondjuk a molett nők szerintem izgatóak tudnak lenni. Nekem csak jó tapasztalatom van velük. Nem mondom hogy csak ők tetszenek, de egyáltalán nincsenek nálam hátrányban a vékonyabb csajok mellett.


25F

2015. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is kimondottan a ducik tetszenek,lehet,hogy ritka,de nem kivételes :D


21/F

2015. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is duci lány volt az exem, de én meg annyira kiábrándultam belőle, hogy most már az olyan vékony lányokat is megnézem, akik azelőtt már túl véknyak voltak nekem.
2015. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
imádom őket
2015. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!