Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha csak potencianöv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csak potencianövelővel vagyok képes szexelni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se túl öreg se túl fiatal, 23 éves vagyok. Kapcsolatban élek viszont szexelni csak potencianövelővel tudok különben nem áll fel. Kitapasztaltam már ezt nálam, de nem tudom szervi vagy lelki oka van e. Ha beveszem a bogyót akkor nem görcsölök mert tudom hogy ott a segítség viszont ha nincs akkor kattog az agyam hogy megint csődöt mondok. Próbáltam ezt leküzdeni de képtelen vagyok nem rá gondolni. Mikor nem gondoltam rá akkor se állt fel bogyó nélkül. Mit tegyek? Valaki élt át hasonlót? Önkielégítést végzek. Szexuálpszichológus meg hasonlók nekem túl drágák.
2015. nov. 4. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Használd a potencianövelőt?
2015. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de ez nem megoldás örökké
2015. nov. 4. 16:03
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha magadnak csinálod feláll? Ha nem, akkor nagy bajok vannak.

Próbáljátok meg azt, hogy a barátnőd kényeztet. Szóval ne az legyen a lényeg, hogy megdugd, hanem az, hogy örömöt okozzon és fontos, hogy végtelen türelemmel. Szájjal kézzel, akárhogy, de élveztessen el. Talán ha tudatosul benned, hogy nyugodtan elengedheted magad, mert a te örömödről van szó, akkor a kezében/szájában meg fog merevedni és el tud majd élveztetni. Néhány alkalom után pedig lesz elég önbizalmad, hogy előjáték után meg is tudd dugni rendesen bogyó nélkül.

2015. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ha nincs tétje és csak kiveri akkor nincs baj, de mondjuk előfordul hogy szexközben lelankad és előtte állt
2015. nov. 4. 16:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán rágörcsölsz és azért lankad le. Próbáld élvezni és nem stresszelni. Ha lelankad, meg játsszon vele újra, hogy felálljon. Egyszer csak belejöttök.
2015. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
csak ha próbáljuk és nem jön össze akkor az hatalmas csalódás és nem merem bogyó nélkül
2015. nov. 4. 16:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, nem vagyok kőkemény, csak félig. Nagyon hamar le is lankadok.
2015. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezért kell a bizalom. Ha nem hajt a dolog, hogy úristen, csalódni fogsz, nem fog ezentúl férfinak gondolni, akkor persze, én is lelankadnék. De ha megvan a bizalom és egyszerűen tovább játszik vele, mert szeret és élvezi és te is élvezed, akkor nincsenek ilyen problémák. Egyszerűen adjatok egymásnak több bizalmat.
2015. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el a páromnak, ha nem elég kemény és tudja, hogy neki ez nem elég ahhoz, hogy ráüljön és 20 percet lovagoljon (csak úgy tud elmenni), mert be fog lankadni közben, akkor befordul a sarokba, durcáskodik, meg vádaskodik, hogy biztos megcsalom, ezért nem vagyok kemény. Holott más oka van, de nem hiszi el, pedig ezerszer mondtam már, hogy más gond van és kívánom őt.
2015. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha tolod a bogyót magabiztos vagy. Ha nem akkor görcsölsz. Ez lelki. De miért kezdtél el bogyózni?

Gondolom valami vény nélküli potemix vagy ilyesmit tolsz nem?

Ha ilyen problémád van akkor MENJ ORVOSHOZ!!!

2015. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!