Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kölcsön adnád? Engednéd a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsön adnád? Engednéd a barátodat szexelni a barátnőddel?

Figyelt kérdés
Lányok! Ha egy nagyon jó barátnődnek hosszú ideje nem lenne pasija, már nagyon kívánná a szexet és bejönne neki a Te pasid, engednéd, hogy kielégítse a barátnődet?

2015. nov. 1. 16:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
86%
hogyne...a saját ágyamban is csinálhatják, ha azt akarják.
2015. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miert te engedned?
2015. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
90%
atyaúristen mennyi hülye ember létezik a földön-.- persze b*zdmeg minden nap 5x is xd
2015. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 "Kovács" Ernő válasza:
5%
Hát figyelj. A péniszem nagy. Szerintem többen is elférnek rajta, szoval mért ne? a barátnőm miatt meg ne aggódj, nincsen
2015. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Az a helyzet, hogy a pasim nem a tulajdonom, nem tudom odaadni, sem kölcsön, sem ajándékba. Ha ő meg akarná dugni a barátnőmet, megtenné, ha nem akarná, akkor meg én hiába "adnám kölcsön", nem dugná meg.

Amúgy meg halálosan szerelmes vagyok bele, ezzel összefüggésben féltékeny is, mint egy tűzokádó sárkány, már attól is rossz napom van, ha más nőkkel beszélget, valószínű a szemét is kikaparnám annak a nőnek, aki szemet vetne rá :)

2015. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 opened paradise ***** válasza:
100%

1.

Barátnő nem tulajdon.

2.

Kocsit és nőt sosem adunk kölcsön.

2015. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 opened paradise ***** válasza:
És ez fordítva is igaz! :D
2015. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám,hogy bejön a barátnőmnek,akkor nemhogy engedném,hanem likvidálnám a csajt a környezetemből,mert még a végén rámászna.:-) Nem véletlen nincs barátnőm,két pasimra rámásztak,a szerelmemmel is megtennék.Lehet bennem van a hiba,hogy szinte minden barátnőm egy kicsit k.
2015. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem, és szerintem a barátnőmimben is van annyi hogy ilyenre nem kér, illetve a barátomban annyi, hogy nem tenne ilyet, még az én kérésemre se.
2015. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igazi jó barátok mindenen megosztoznak!
2015. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!