Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszi azt minden duci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt minden duci csaj, hogy mi pasik csak sexet akarunk tőlük?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak a ducik hiszik azt. :D
2015. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Beszélj a magad nevében. Én semmit nem akarok a dagadttaktól.
2015. nov. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
hát mert unokatesómat hoznám példának fel aki duci és neten ismerkedik pasikkal sok megdugta de azoknak már mind1 csak tudjanak valakivel ba.szni ő meg szegénykém azt hitte h milyen jó csaj én jól nézek ki és nem kell a neten keresnem pasit az életben is oda jönnek ez a különbség.
2015. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó. Jó értelmes unokatesód lehet ha attól hiszi magát jó csajnak, hogy pár kiéhezett szerencsétlen beletörölte a farkát.

A jó csajokat meg is akarják tartani.

2015. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
mert buta tehen mind
2015. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Gratulálok!

Tehát akin súlyfelesleg van, az már selejt, eldobnivaló, nem vesszük emberszámba? És aki vékony, azt megtartjuk, legyen akármilyen a természete?

Van baj...

2016. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell folyton általánosítani?Nem láttál még olyan duci csajt,akinek van barátja?Ugye,hogy igen.Tehát mégsem hiszi ezt minden duci csaj.

De aki ezt hiszi,gondolom azért,mert nincs önbizalma.

2016. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezért hiszi azt mert sajnos ez így van. A magazinoknak lehet mindezt köszönni. Aki nem 48kg vasággyal az már dagatt csaj és őket csak meg kell dugni. Én sem vagyok vézna, a barátnőim kb fele nem 48kg. Sok pasinak tetszenek azok a lányok akin van mit fogni van cici, popsi, nem csak csont.

Az más dolog, hogy nem válalják fel mert égő. Alappól aki úgy közelít felém azt elküldöm oda ahova való. Sok pasi elvan szálva magától.

2016. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Mert kivannak ehezve,ugyanis egy pasi sem nez rajuk a testi igenytelenseguk miatt..
2016. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg így van.Van egy ismerősöm aki hiába sportol,duci,de a sport miatt nagy kerek feneke van.Nekem személy szerint nem jönne be,de sok pasinak igen(mert most ez is kicsit divat lett),de mindig csak egy éjszakára akarnák.Sosem lesz belőle több.Évek óta nem volt komoly kapcsolata.Bár ez személyiségfüggő is,ő elég r*b*ncosan tudja magát előadni,főleg buliban,tehát nem csoda,hogy nem akarnak komolyabbat.
2016. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!