Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátnőmet rávenni az orálra? Vagy ha már jobban összemelegedünk menni fog neki, egy szeretkezésnél?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Részletek? Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, miért nem akarja, volt-e már más neki előtted stb???
2015. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy, mi az hogy rávenni, kettő mi az hogy nem akarja? :D

Szerintem még fiatalok vagytok, azért van benne ez e atávolságtartás az oráltól 15-16 évesen én sem gondoltam hogy valaha csinálni fogom. Erőltetni felsleges az nem vezet jóra. Ha igényled és nem adja meg akkor meg keress oylat akivel egyeztek szexuális igényeket tekintve.

2015. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy mit szeretnél.

Én is voltam kezdő, eszembe nem jutott volna magamtól azt csinálni, mert kezdő voltam és tapasztalatlan. És az akkori barátom, akinek már voltak tapasztalatai ilyen téren, ő normálisan megkérdezte, hogy nem csinálnám-e neki, mert szeretné, jól esne neki. Mire én vettem a bátorságot és megtettem. És azóta alap dolog a nemi életemben az orális szex oda-vissza.

2015. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Linó03 ***** válasza:
Először én sem akartam, a barátom nagyon fokozatosan tanított meg rá és segített megszokni, megbarátkozni a dologgal.
2015. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor még van rá esélyem, hogy le fognak szopni valaha is?


Nem vagyunk még együtt. Csak beszélgetünk már elég régóta interneten, körülbelül 1-2 hónapja. Szexről is volt már szó, és mondta hogy gusztustalannak tartja az orált. De én kérdeztem tőle, hogy nekem azért megtennéd ugye? És azt mondta, hogy hát... nem tudja, esetleg nagyon sok idő kellene hozzá még...


Szerintetek?

2015. nov. 8. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Úristen... hát ez egy nagyon gáz reakció volt részedről. Én is megijednék a helyében, pedig én szeretem az orált. Ebből a visszakérdezésedből látszik, hogy neked ez komoly elvárás, és nagyon nagy nyomást helyeztél ezáltal rá. Inkább arra kellett volna rákérdezned, miért tartja gusztustalannak, mi az, ami nem tetszik neki benne stb. Próbáld őt megérteni. Ha már most, mikor még együtt se vagytok és szexuálisan se történt köztetek semmi csak elméleti síkon, azon gondolkozol, hogyan lehetne ráerőszakolni valamit, amit egyértelműen nem szeretne, nem lesz hosszú életű a dolog.
2015. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tudnám a barátnőmet rávenni az orálra?"


"Szerintetek?"


Szerintem épp most írtad le az 5. hozzászólásodban, hogy nincsen barátnőd.

2015. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, nekem ez elvárás, mondhatjuk ezt is. Nekem erre szükségem van, érzem. Neem tünt ez olyan durvának... Vagyunk olyan viszonyba...
2015. nov. 8. 19:03
 9/9 anonim ***** válasza:
1-2 hónapja beszélgettek az interneten és szerinted ez régóta... Barátnődnek nevezed, pedig alig ismered pár hónapja és semmi közötök nincs egymáshoz, csak szexchateltek.
2015. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!