Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járnátok olyan lánnyal akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal akinek fotografikus memóriája van?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 19:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem is fotografikus memóriám van, de ez nem jelenti azt, hogy mindent jobban tudok. Simán láthattam hülyeséget is, ami beégett, vagy nem figyeltem, így nem jegyeztem meg. Ha máson pörög az agyam, hiába látok valamit, nem biztos, hogy megjegyzem. Nem azt jelenti a fotografikus memória, hogy mindent megjegyzel amit látsz. Felrobbanna az agyad. Persze vannak extrém esetek, de igen ritka az ilyen ember.
2015. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen memóriám van ... bár inkább filmnek mondanám, mint fotónak :-D Mivel a beszélgetéseket is évekre visszamenőleg szóról-szóra fel tudom mondani.

De nem szoktam ez miatt mindenkit kijavítani és nem is dicsekszek vele. Kevesen tudják rólam ... Mert minek kössem bárkinek az orrára :-P

2015. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Rövidtávon még világszínvonalon is jónak számít.Átlapozok egy könyvet és megmondom melyik oldal melyik sor melyik szó.Ez csak kis ideig marad meg mert sok de más,egyszerűbb dolgok mondjuk képletek meg ilyeneket sosem felejtek el.
2015. nov. 10. 20:17
 14/24 anonim válasza:

Érdekes lehetsz. :) Kíváncsi lennék rád az biztos.


22/F

2015. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
ba*sszátok meg de jó nektek...
2015. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva. Örülj neki, hogy ilyen ajándékot kaptál az élettől. A kérdésedre válaszolva nem zavarna, bár egy darabig tuti meglepődött fejeket vágnék a képességed láttán :)
2015. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Akkor emlékszel az összes gyakorin feltett kérdésre és a rájuk adott válaszokra?
2015. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hát a kérdéseimre igen de amúgy nem vagyok fent sokat gyakorin.
2015. nov. 10. 21:17
 19/24 A kérdező kommentje:
Mármint nem olvasgatok más kérdéseket.
2015. nov. 10. 21:22
 20/24 anonim ***** válasza:
tehát tegyük fel, hogy elolvasod az áfatörvényt és tudod oda-vissza?
2015. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!