Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasim erre kért, lányok ti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim erre kért, lányok ti a helyemben belemennétek?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődött, hogy egyszer felvetette, hogy szex közben szeretne megkötözni és megalázni, de nekem ez annyira nem jön be, az hogy megkötözne az még bejönne, de az hogy megalázzon az nem. Erre azt mondta, hogy neki úgy is jó lenne, ha az együttlétünkkor ott van egy másik nő, aki végig nézi ahogy szexelünk, ez a nő megalázó pózban lenne megkötözve, szájpecekkel a szájában, meg csipeszekkel a mellbimbóján, azt mondta, hogy azzal a nővel nem szeretkezne közben, csak velem, az a másik nő csak nézné. A volt barátnője azt mondta, hogy ebben szívesen benne lenne. :O Én nem is tudom erre mit reagáljak, őszintén picit izgat a dolog, valahol nagyon jól esik, hogy inkább engem választ a másik nő helyett :) meg ha őszinte akarok lenni, nem bánnám ha látnám a volt bnőjét megalázó pózban :) ti ebbe belemennétek? ha beleegyezek, akkor szerintetek azzal esélyt adok a volt barátnőjének, hogy újra összejöjjenek?

2015. nov. 10. 21:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele h a csaj aki ki lesz korozve nevrtve fog nezni teged h veled dug de finoman mivel tudja h a pasid nem erre vagyik. Es o kell neki ahozz h elvezze a szexet veled... Forditsd at a helyzetet picit...


Ja es sztem menj inkbb bele a finom kikotozesbe. Az alazast meg ne ugy kepzeld. Egyszer probald ki. Ha nem tetszik hanyagoljatok :)

2015. nov. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ennyi fogyatékost.

1-es te lány vagy 27 évesen?

2015. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mikről / mikből maradtam ki... Lehet hogy jobb is így.

Inkább idegen nézze végig, nem kikötözve.. Max...

Gondolj bele lehet legközelebb Te leszel kikötözve szádba az a pecek... Hogy éreznéd magad..

2015. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ezért kell a másik nő hogy ne az én számba legyen :)
2015. nov. 11. 16:09
 15/18 anonim ***** válasza:
88%
Én ebbe nem mennék bele.. főleg nem exxel...Ráadásul ha erre bukik és nyílván én sem bukok erre akkor a kapcsolatunk jövőjén is elgondolkodnék.
2015. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

# 14

Majd ha a következő nőjénél te asszisztálsz :)

2015. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%

Szex arról ( szokott ) szól, h jó legyen mindkét félnek. 1 ffi, és 1 nő.

Nem 3 -as, kötözés, csipesz, pecek stb.

Bizonyára bennem a hiba, maradi vagyok.

2015. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Tseppkoe ***** válasza:
#12. Gondolom mégiscsak meg kéne engedni, hogy 27 évesen lány lehessen az emberfia...
2021. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!