Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alábbi kísérlet szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi kísérlet szerintetek csak megjátszott, vagy van valami valós alapja?

Figyelt kérdés

Már igaz tavalyi, és bizonyára sokak látták is már:

https://www.youtube.com/watch?v=pKZa-Kb4Nng


A videóból is látszik, hogy nem mindenkinél működik (néha szerencsére), de ha egy számodra teljesen idegen embert kell levetkőztetned és egy ágyba feküdni vele, akkor beindulhat valami akkor is, ha nem kimondottan az eseted?


Szerintetek csak egy megjátszott színjáték, vagy sem?


27/F

Kortól, nemtől függetlenül várom a véleményeket!



2015. nov. 11. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Meg van játszva. Gyanúsan kedvesek egymással az emberek.

A valóságban meg ez ugyebár... nem így van. :P

2015. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A többsége megjátszott, talán csak 1-1 pár reakciója igaz.
2015. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kamu
2015. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1-es: Azt azért ne felejtsük el, hogy nem magyarországon végezték a kísérletet.

Jártam már egy pár helyen szerencsére külföldön, és bevallom mindenhol kedvesebbek voltak és szívesebben láttak mint a saját hazámban a honfitársaim. Szóval a "túl kedvesek" eléggé a "mihez képest?" függvénye. :)

2015. nov. 11. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebben mondjuk igazad van kérdező, az sem mellékes, hogy milyen nemzetiségűek az alanyok. A híresen zárkózott és visszahúzódó norvégoknál vagy svédeknél például egy ilyet szerintem borzasztó nehéz lenne összehozni. Viszont délebbi országokban lehet, hogy könnyebben.
2015. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy vírus videó, amit a The masters of sex beharangozására készítettek. Természetesen a válogatás, párosítás biztosan nem véletlen. Volt casting, és elképzelhető, hogy a szereplők egymást is castingolták szimpátia alapon. A reakciók természetesnek tűnnek, de persze lehetnek színészek is, mivel túl jók a kameramozgások, plánok. Hozzáteszem, az egyszerű sematikus háttér ezt leegyszerűsíthette, de túl profi ez ahhoz, hogy mindent a véletlenre bízzanak. Plusz adalék, hogy olyan szereplőknek, akiknek nincs színpadi, filmes rutinjuk egy min. 2 kamera állásos, jó néhány kütyüvel, lámpákkal stb. felszerelt környezetben, min. 5 tagú stáb mellett ennyire "természetesen" viselkedni, véleményem szerint lehetetlen.
2015. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval egyet kell értsek. Én lefagynék egy idegen előtt és nagyon látszana az, hogy zavarodott vagyok. Egy nem idegen férfinél is simán úgy le tudok fagyni, hogy csak pislogok.:D Ilyenkor nem tudnék így mosolyogni és nevetni,nekem furcsa, hogy mindenki mosolyog és szinte ugyan az a reakciójuk, mert ugye más emberek vagyunk,máshogy reagálunk szituációkra. Mellesleg biztos lennének gátlásaim és ez látszana is.
2015. nov. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mr.Heisenberg válasza:
lehet, hogy a fenti kísérlet megjátszott, de szerintem teljesen hihető, hogy egy férfi ilyen esetben beindul egy csinos nőre, független attól, hogy vadidegen, független attól, hogy az esete-e vagy csak vonzónak tartja.
2015. nov. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a tényleges kísérletet vesszük akkor el tudom képzelni, hogy kialakul valami. (itt, figyelt, kamerás környezetben azért nem)

Mindketten a vetkőzéssel megnyílnak egymásnak, ez azért kölcsönöz egy bizalmat ami már inkább kapcsolatoknál szokott elő jönni.

Plusz ha azt nézzük hogy szerintem mindegyik szingli és úgy rakják össze a párokat, hogy találjanak...

Én ebben a szituban azért rámozdulnék enyhén a lányra.

Amúgy kamu, már volt is cikk erről, hogy ezek a videók fizetett statiszták.

2015. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért,pl 150 kilós tehén nőkre (sajnos tènyleg gusztustalan) hogy indulnak be 40 kiló vasággyal srácok, mert egy csomó ilyen párt látni. Mi vonzót találnak benne,ha még buta liba is. (Mert ha legalább intelligens lenne, de a többség nem az és mégis van aki a kezét fogja és oda van érte)
2015. nov. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!