Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen szexi fehérneműn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen szexi fehérneműnek örülnétek, ha meglepne vele a pasitok?

Figyelt kérdés
Életkort is írjatok.

2015. nov. 12. 09:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Én vagyok az a kedves 4-es, aki nem is annyira kedves. Őszintén, pont nem érdekel, hogz neked mi kènyelmes és mit szeretsz, viszont az, hogy meglep valami ajándékkal, hogy kedveskedjen, és olyat vesz ami neki is vonzó... erre neked az a válaszod, hogy legalább ez sem a te gondod. Itt arról van szó, hogy te gondnak tartod azt, hogy kedveskedj neki magadtól, de ha netán ő kedveskedik neked, akkor is a rosszat látod benne.

Így ennyi a véleményem nagyjából, nem vagyunk egyformák.

2015. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A csipkés, hm... ;)
2015. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Erdeklődéssel,vártam a válaszokat, de inkább egy vitát láttam, az életkor pedig többnyire lemaradt...

Én férfi vagyok,és szeretem megismerni a partneremet testileg, lekileg, hogy minél inkább kedvére való meglepit vehessek neki. Már vagy húsz ajándékot vettem, szexdobókockától a bőrszalagos "ruháig", ő alapvetően nyitott, de nem minden jött be. Ezért legutóbb már rákérdeztem, hogy mennyire szereti, ha a kis melleit teljesen számba véve erősen szívom, mielőtt egy mellpumpát kapna ajándékba...

2018. szept. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok...hát az életkor lemaradt...úgysem hinnétek el.
2018. szept. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!