Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, ha az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha az ember sokat k**rvázik?

Figyelt kérdés
26 vagyok, eddig kb 300 lányt dugtam meg, de ebből 12 kivételével az összes prosti. 18 évesen megfogadtam, hogy 100 csajjal lesz dolgom, de ezt értelemszerűen csak úgy tudtam elérni, hogy k**rvázni jártam. Aztán rákaptam erre kicsit. Napi 4-5 órát nézem a rosszlanyok.hu-t, és mindig ha meglátok benne egy jó csajt, már hívom is. Gyakorlatilag hetente új csajt d**gok. Én jól érzem magam, de sokan mondják már, hogy gáz amit csinálok. A higiéniára mindig ügyelek, csak gumival stb...
2015. nov. 13. 13:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

szerintem gáz, de te tudod...

ha neked ez a célod csináld...


22F

2015. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Hát nekem tuti nem kellenél. De gratulálok az életcélodhoz!

21/L

2015. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
26%
Állj már le öcsém. Ez nagyon erkölcstelen.
2015. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nincs ráírva a homlokomra kettes. ;) Lehet hogy már veled is volt dolgom. :D Jó, ez vicc, de ha találkoznánk, nem tudnád rólam. Itt név nélkül kérdeztem.
2015. nov. 13. 13:25
 5/33 A kérdező kommentje:
Ok, álljak le. És utána? Marad a recska? Vagy mi lesz? Nem vagyok egy monogám típus.
2015. nov. 13. 13:27
 6/33 anonim ***** válasza:

Nem minden nemi betegségtől véd meg az óvszer!


Te is ékes példája vagy annak hogy attól mert meg tudsz fizetni egy csajt, még ugyanaz a béna lúzer maradsz aki voltál!


Az meg hogy hetente megdugsz egy (újabb) k.-t, az még mindig csak heti egy dugás. Barátnővel ugyanez napi 3x, egy héten 5x... fél év alatt többet dugsz és 1000x jobbat, mint egy tripperes ringyóval!

2015. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van utolsó. Nagyon is. Bár az a tudat sem rossz, hogy több csajt d**gtam, mint az MTK átlagnézőszáma. :D Egy kisebb sportcsarnokot azért meg lehetne tölteni velük. Egyszer álmodtam egy ilyet. Hogy az összes csaj, akivel dolgom volt, ott ül a lelátón m**ztelenül (teltház), én a pályán állok m**ztelenül, és f***szul éreztem magam. :(
2015. nov. 13. 13:35
 8/33 anonim ***** válasza:
43%
A pasik így is, úgy is fizetnek a dugásért, legyen az barátnő/feleség vagy prosti. Sajnos ingyen punci nincs. Mondjuk egy állandó partnerrel jó eséllyel fajlagosan kevesebb pénzt kell költeni egy menetre, mint egy prostinál, viszont párkapcsolatban az ember kénytelen nyakába venni a csajjal járó minden egyéb nyűgöt, prostinál viszont akció után szabad lehetsz mint a madár, nincs nyafi-hiszti-kérdezősködés-elszámoltatás stb. Szóval ha meg van a zseton rá, és téged nem zavar a dolog, akkor no problem a prostizással..
2015. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
kérdező, átlagosan mennyibe kerülnek az ottani szolgáltatások? Mert ugye árak nincsenek kiírva. Inkább erről mesélj kicsit, és akkor hasznos is lesz a kérdés :)
2015. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Bírom az erkölcscsőszöket, meg a csajokat akiknek így már nem is kell a férfi. Mert ha 300 nőt dugott meg az miben más, mintha 4-el dugott volna az elmúlt 10 évben 600x???

Szexelni jó. Ha változatos, még jobb.

Ezek a lányok ezért pénzt kapnak. Ha a kérdezőnek megéri, és kielégítő számára akkor meg hol a gond?


Egy dologra figyelj oda nagyon kérdező. Maga a k..vázás az ami izgat, vagy még az aktus a csajokkal? Ha a rosszlányokon vadászni és kiszúrni valami új, izgalmas suncit nagyobb örömet jelent, vagy jobban szólva izgalmasabb mint nála lenni és megcsinálni akkor már régen baj van. Ha még maga a szex az ami kellően fel tud tüzelni és ha lenne állandó kapcsolatod félre tudnád tenni az összes prostis oldalt, akkor nincs gáz. De nem lehetetlen, hogy magára a k..vázásra, mint tevékenységre már rákaptál. És ez nem szexfüggőség. Próbáld ki kibírod e a prostik nélkül, és bejön e a szimpla csajozás? Ha igen OK, ha nem akkor kezdhetsz keresni egy jó szakembert, mert erről egyedül nehéz lesz lejönni.

2015. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!