Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A külső miért ilyen fontos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső miért ilyen fontos?

Figyelt kérdés

Most mondjuk alkalmi partnernél miért számít annyira, hogy kockás, izmos legyen a férfi? Vagy nem mindenkinèl?

Kort is írjatok, ha lehet.


2015. nov. 13. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert a szexhez kell vonzódás is. Egy nekem nem tetsző emberhez nem fogok vonzódni.
2015. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Mivel a szem a legfőbb érzékszervünk, és az ember elsőre a látvány alapján határoz meg dolgokat.
2015. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

A külső általánosságban fontos, evolúciós ösztönök hajtanak minket, a szebb külső sokszor egészségesebb, életerősebb, erősebb egyedre utal.


Az alkalmi partnereknél a nők esetén a külső még fontosabb. a nők vonzódása sokkal inkább alapul az érzelmekre, mint a férfiak esetén, ahol a külső vonzódás a leghangsúlyosabb. Mivel egy alkalmi partnernél nincs ez meg, így úgy állnak hozzá, hogy az a férfi akivel CSAK kavarnak tényleg nézzen ki jobban, mint azok, akikkel amúgy járnának is. Erre rátesz még pár lapáttal az is, hogy a nők nem szeretnének r@bancnak tűnni, a társadalom elítéli a könnyűvérű nőket, és emiatt még magasabbra teszik ilyenkor a lécet.


A külső nem feltétlenül jelenti azt, hogy az illetőnek kockás hasa kell, hogy legyen. Nagyon fontos ilyenkor a magabiztos kisugárzás (ami sokszor hiányzik a kevésbé szebb pasikban). Az ápoltság. Nagyon sok gyönyörű csajnak nincs kigyúrt pasija. Sokan nem is szeretik a nagyon izmos pasikat, ez preferencia kérdése. Van aki a vékony magas pasikra bukik, van aki a mackósakra, van aki a sportosakra, van aki a szexi geek férfiakat részesíti előnyben.


Erről elég sokat olvastam amúgy pszichológiai cikkekben. Én elég konzervatív vagyok, de az egyik jó barátom nagy szoknyavadász, és ő is megerősítette ezeket a dolgokat. Külsőre közepesnek mondanám, átlagos testalkatú, markáns arcberendezése, és hosszú haja van, mégis nagyon könnyen felszed lányokat alkalmi kapcsolatokra is, mert annyira magabiztos a kisugárzása, és olyan jó a dumája.


28F

2015. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Genetikailag bele van kódolva a nőkbe, hogy csak a külső számít nekik. Nemcsak alkalminál, hanem tartós kapcsolatnál is.
2015. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kifejezetten az izmossáhra gondoltam ebben az esetben. Sok olyat láttam, akinek hiába volt jó a kisugárzása, mégsem kellett a lánynak, mert nem volt izmos.
2015. nov. 13. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Az hogy izmos-e vagy sem, az engem nem nagyon érdekel,de azért nézzen valahogy ki. És mert ahogy az első is írta, mert ha nem tetszik, nem fogok hozzá vonzódni. De az izmosság nem mérvadó.
2015. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel a rondák ugyanúgy átbas*nak, mint az alfahímek.
2015. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!