Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mikor kezdetetek el beszélg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor kezdetetek el beszélgetni a szexről? Mielőtt összejöttetek vagy kapcsolat közben?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs értelme olyannal összejönni, akivel ilyen téren nem egyezek. Én a durvább szexet szeretem, anál alap, szexi fehérneműk, tabuk nem igazán vannak kivéve a kaki szex meg a durva BDSM Egy kapcsolat alapja a szex, az választja el a barátságtól, olyan pasi nem kellene, aki nem szereti pl. az anált.
2015. nov. 13. 22:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ismerkedési időszakban
2015. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

szerintem ezekből a pasikból van több mint amit te is kedvelsz. Én aztán bedugom bárhova ahova a lány kéri. (csak a saját testén elhelyezett lyukakra értendő ez)

Nyitott vagyok mindenre, ahogy nagyon sok hozzám hasonló férfi társam is.

2015. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Nekem minden "felnőtt" kapcsolatomnal az ismerkedéskor rákérdezgettem viccesen dolgokra, szerintem az ismerkedés legjobb része, az óvatos puhatolózás. A lányok meg egyenesen imádnak erről beszélni, ha mar egy alap szimpátia kialakult. Szóval mielőtt odakerült volna a dolog, mar mindent tudtam. Viszont abban azért nem értek egyet, hogy az alapja, max az egyik tartopillere. 30f
2015. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem ennyire nyitottak a férfiak, max szóbetyárok.

Azt hogy az alapja úgy értem, hogy egy sima barátságot a szex különbözteti meg a kapcsolattól. Farok méretre mikor illik rákérdezni? Csak hogy ne húzzuk egymás idejét.

2015. nov. 13. 23:02
 5/26 anonim ***** válasza:
Miért nálad a méret az fontos? Az se baj, ha 2 perc alatt elsül, csak jó nagy legyen? :) Érdekes szemszög.
2015. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azt nem tudhatom előre, hogy velem meddig fogja bírni és hányszor. Nő függő szerintem, hiába kérdezek rá. Az a kérdés, hogy kb mikor lehet megkérdezni. A méret is számít természetesen.
2015. nov. 13. 23:22
 7/26 anonim ***** válasza:
41%

Volt egy csajom aki azt csinálta, mielőtt még elkezdtünk járni, hogy egy buliban kihivott hátra cigizni. Aztán simán lesmárolt. Jól odadörgölőzött hozzám miközben csókolóztunk és hát erre nekem ugye felállt.

Benyúlt felülről a gatyámba és rá markolt. Majd mosolyogva azt mondta, hogy jó lesz :)

Majd bement vissza. Buli után már egy pár voltunk. Ez akkor nem tűnt érdekesnek, de miután végig gondoltam rájöttem, hogy ha akkor túl kicsinek érzi, lehet nem jött volna össze velem.

2015. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De az, hogy mennyire kemény és mennyire áll fel főleg ha vérfarokról van szó, az függ az izgalomtól is. Egy csóktól meg simulástól nem tuti, hogy a maxon van a szerszám, főleg ha ittas a pasi. Sztem nem mérvadó.
2015. nov. 13. 23:36
 9/26 anonim ***** válasza:
Na ezekután tuti nem csaj vagy! Mi a bánatos lóbrokiért szédíted itt a jónépet? Huzzál aludni. Vagy verd ki a farkad!
2015. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nagyon tévedsz, nő vagyok.
2015. nov. 13. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!