Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ciki bugyi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ciki bugyi vagy egyéb-villantás sztorik?

Figyelt kérdés
Én múltkor láttam két lányt az utcán kint, leejtettek valamit és amikor lehajoltak érte minden kilátszott (miniszoknya rulez). Tehát ehhez hasonló sztorikra, villantásokra lennék kíváncsi...

2015. nov. 14. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Rolam mar rantottak le a bikini felsot a strandon, es volt mar olyan hogy felfujta a szel a szoknyam
2015. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Én ugyan férfi vagyok, de láttam már cikis villantást. :D

Ahol lakom, a főúton biciklizett egy idősebb asszony, bő szárú, nyári kosztümnadrágban. A nadrág végét bekapta a biciklilánc, és csípőig feltépte rajta a nadrágot. :D

Mondhatom volt röhögés. :D

2015. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Én ma láttam egy nőcit az utcán akinek a szél fújkálta a miniszoknyáját és alig bírta visszahajtogatni ;)
2015. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
2. sztori, hirtelen eszembe jutott. Épp parkosítottunk, 2 munkatársam pedig ökörködött közben. Az egyikük az üre buszmegállóban épp húzogatta fel magát, mutogatva milyen erős. A másik pedig lerántotta róla a gatyát, (melegítő alsó) és premier plánban, ott virított a f...sz@, a forgalomban levő autósok nagy örömére. :D
2015. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Tesi óráról későn engedtek csak ki, a következő órán meg matekfogát írtam és a tanár olyan, hogyha valaki késik, az rögtön 2 jegy mínusszal indul... Tehát siettem mint az állat, és így megfeledkeztem a melltartómról (tesin sportmelltartóra cserélem a simát, aztán vissza) és szerencsémre pont fehér, picit átlátszós ingben mentem suliba, szóval kb minden látszott a melleimből... Legalább a doga ötös lett xdd

18L

2015. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Én fiú vagyok, de van egy brutál sztorim. Állatorvoshoz vittem a kutyámat és amíg várakoztam láttam, hogy az előtérben 2 kiskutya összeugrott. A gazdáik (2 lány) persze próbálták őket szétválasztani. Nyár volt, kb 40 fok, egyik csajszin miniszoknya volt, és ahogy leguggolt, hogy szétszedje a kutyákat, telibe láttam a kis bugyikát, ami a nagy fennforgásban kicsit félre is csúszott. Kb 3 mp volt az egész, de olyan merevedésem lett mint a szabadságszobor. Hatalmas élmény volt. Szép estét!
2015. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
A nő a babakocsihoz guggolt le szoknyában széttett lábakkal, én meg pont ott mentem el előtte és premier planban láttam, ahogy a bugyi a nunihoz feszül. :)
2015. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Nyáron szakmai gyakorlat miatt másik városban voltam egy ideig albérletben. A legrövidebb út egy építkezés mellett vezetett. Nos, mentem mentem a kis egyberuhámban, kicsit késésben voltam. Már "hozzászoktam", hogy néznek, de akkor a szokásosnál is jobban bámultak, nagyon mosolyogva. Nem értettem, mondom biztos csini a ruha rajtam. Hát ja, bizonyos értelemben valóban... :D Ahogy siettem, a táska a súrlódás miatt egyre feljebb húzta a vékony ruhának az alját, és jobb oldalon (pont amerre a munkások is dolgoztak) kilátszott a bugyim. Ezt egy utcával később vettem csak észre. Olyan röhögőgörcsöt kaptam a saját hülyeségemen, hogy felhívtam egy barátnőmet, hogy elmeséljem neki, és hogy ne nézzenek annyira hülyének, hogy magamban nevetek... :D


22/L

2015. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
csajszi miniszoknyaban a buszon elejtette a bérletét elsö ajtonal, lehajolt érte, én meg mögötte álltam 2 lepcsofokkal lejjebb.... csodálatos volt, a csaj teljesen elpirult én meg szerelmes lettem. azota se lattam öt, de a szivem megszakad ha elkepzelem, hogy mondjuk lehet pont most nyalja valaki azt a szépséget. háát ilyen az elet!
2015. nov. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Nyáron egy nagyon lenge és kivágott felső volt rajtam. Kistesómat vittem le a játszótérre ahol valahogy lecsúszott. Úgy mentem hazáig az utcán, hogy a melleim szinte bimbóig látszódtak.
2015. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!