Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ciki bugyi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ciki bugyi vagy egyéb-villantás sztorik?

Figyelt kérdés
Én múltkor láttam két lányt az utcán kint, leejtettek valamit és amikor lehajoltak érte minden kilátszott (miniszoknya rulez). Tehát ehhez hasonló sztorikra, villantásokra lennék kíváncsi...

2015. nov. 14. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Tesi óra után osztálytársnőm nem vett fel melltartót, a fehér pólójában minden látszódott. Voltunk kb 17 évesek.


Munkahelyen kollegina szintén melltartó nélkül feszített egy délelőtt pár éve. Bár sötét volt a felsője, de a formája, a bimbó udvar és a bimbó minden konkrétan kivitelezhető volt.

2015. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%
Akkor milyen ciki amikor egy sztár villant bugyit vagy mellbimbót pl selena gomez, olivia holt, vagy dove cameron!
2016. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
47%
Barátom leejtette a kulcsát, amiért rögtön lehajolt. Nem volt rajta melltartó és mindene látszott... Bár azóta sem értem hogy miért nem vett fel melltartót, de mindegy.
2018. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!