Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék hogy minden jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy minden jobb legyen?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a párom 38. A nagy korkülönbség ellenére nagyon jól megvoltunk, egészen két hónappal ezelőttig. Egy este részegen jött haza és teljesen értelmetlen dolgokról kezdett el üvöltözni velem. Nem értettem a dolgot, de kezdtem megijedni tőle, ezért a szüleimnél aludtam. Másnap hazamentem, mintha mi sem történt volna, úgy viselkedett mint általában, az előző este szóba se került. Egy hét múlva aztán, szex után kiment a mosdóba, és mikor visszajött megint kiabálni kezdett. Olyan volt mintha nem létező szavakat használna, komolyan aggódni kezdtem miatta. Próbáltam beszélni vele a dologról, de nem lehetett, vagy sürgős dolga akadt, vagy csak simán elterelte a témát... Pár nap múlva teljesen megváltozott az ágyban. Erőszakosan viselkedett, durván ért hozzám, meg is ütött. Először azt hittem véletlen ütött nagyot, de nem, tovább folytatta. Nem hagyta abba akkor sem mikor már sikítottam a fájdalomtól. Kék zöld foltokkal voltam tele, és nagyon haragudtam, egy időre visszaköltöztem anyuékhoz. Olyan volt mintha megőrült volna. Aztán megbeszéltük és egy ideig nem volt gond. De most megint furcsán viselkedik. Pl. mosóport szórt a sótartóba, anyukáméknak küldött három csomag kutyatápot (papagájuk van), mindenért kiakad, semmit sem lehet megbeszélni vele, idegen szavakat motyog, érzéketlen... Próbáltam segíteni neki meg rájönni hogy mi ütött belé, de durva, goromba, erőszakos, egyre többet iszik, nem merek egy ágyban aludni vele... Szóval a helyzet tarthatatlan, de még a saját Szülei is idiótának tartanak. Pedig csak jót akarok.


Mi a csudát kezdhetnék a helyzettel? Nem érzem magam biztonságban, se szeretve. Cserbenhagyni sem akarom, lehet hogy ez valami komolyabb mentális dolog. Aggódom, rettenetesen, de nem akarok boldogtalan lenni egy nem működő kapcsolatban.



#párkapcsolat #mentális probléma #erőszakos viselkedés
2015. nov. 14. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Megőrült. :) (csak vicc volt.)

Lehet hogy esetleg iszik, vagy szed valamit.? mert attól lehet mentálisan zavart.

Ha nem érzed magad biztonságban, akkor hagyd el. Vagy esetleg van indulat kezelésre terápia, keressetek fel szakorvost.

2015. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandó orvoshoz menni el kell hagynod,legalább átmenetileg.
2015. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sok esélyed nincs!

Menekülj!

2015. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Családon belüli erőszak legalább... Nem egyszerű helyzet.
2015. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pszichológus, neked is, de legfőképpen neki. És nem párterápia, hanem egyéni.
2015. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok durva lenni, ritkán mondok ilyet, komolyan, de talán rád férne ha megint megerőszakolna és kék-zöld foltosra verne téged. Talán akkor rájönnél, hogy ostoba vagy és gyakori helyett már régen bilincsben vitetnéd el a 20 évvel idősebb pszichopatádat.
2015. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Te csak jót akarsz? Te? De hát miért? Ez az ember rossz. Nem beteg. Rossz. El lehet hagyni.

Fiatal vagy még. Kár lenne érted. Tele a sajtó az erőszaktevőkkel. Olvass utánuk és menekülj!


Apám is ilyen. A gyerekkoromnak lőttek is.

2015. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem erőszakolt meg.
2015. nov. 14. 22:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem erőszakolt meg?


Azt írtad durván csinálta, kék-zöld foltos lettél és sikítottál a fájdalomtól de ő folytatta.


Tudod mit? Összeilletek!

2015. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindig arra tanítottak, hogy beteg embert nem bántunk. Tudom, hogy nem a legszebben viselkedett, de képtelen vagyok csak a rosszat látni benne...
2015. nov. 14. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!