Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold mániás kérdezők ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold mániás kérdezők ti tényleg tudnátok olyan kapcsolatban élni ahol a csajotok rendszeresen megcsal és veletek nem is csinálja egy idő után mert nem tud rátok férfiként nézni és csak cselédként kezel titeket meg lelkitársként?

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi az a cuckold?
2015. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért néha én is kapjam már meg a nuniját!
2015. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2es: szerinted van nő aki hosszútávon tud rád férfiként nézni és kívánni úgy hogy tudja arra gerjedsz hogy megcsal téged? amelyik nő félrelép az is szereti titokban mert az a dolog izgalma és nem örülne ha amikor kiderül a dolog a barátja örülne és bíztatná..
2015. nov. 15. 15:58
 4/15 anonim ***** válasza:
a kérdéssel csak az a baj, hogy te nem olyan nő vagy akinek erre igénye lenne, így nem is tudhatod, hogy mi játszódik le egy olyan nő fejében aki ilyen kapcsolatban van! itt most ne magadból indulj ki, hogy te hogy éreznéd magad egy ilyen kapcsolatban, lehet -sőt biztos- vannak olyan nők akik ezt élvezik.
2015. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért, abban mi az izgató, hogy megcsalod a párod és ő nem tud róla?
2015. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Azért ez nem teljesen így működik.

Sok nőnek igénye a változatosság meg a hármas, így nyilván bennük nem ez játszódik le, hanem inkább örülnek, hogy így elfogadják őket.

Ennyi.

2015. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Az én nőm már meg is csalt,de utána nem bírta ki,hogy ne mondja el,persze miközben miközben nyaltam éppen.Rendszeresen elmegy szexelni,időnként hoz videót is,és nagyon izgatja hogy én otthon várom,miközben ő kielégül éppen.Ez már évek óta így megy,és tudom fura,de nekem már nem kellene hűséges nő.Nem izgis.Egyébként szeretjük egymást vannak gyerekeink.Feleségem amolyan szabad madár,csak ő nem fészkekre száll...Azonban a szabad madárnak szebb az éneke,mert nem kalitkában él.
2015. nov. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Nyugi kérdező, lesz még idő, amikor eszedbe fog jutni, hogy jó lenne egy ilyen kapcsolat:)

15 év házasság után főleg :P

2015. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Simán, de nem nevezném megcsalásnak.
2015. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekik ez jó, sőt csodás, tehát ne aggódj
2015. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!