Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknél, főleg 20 éves körüliek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél, főleg 20 éves körülieknek miért lesz nagyobb a seggük, ha rendszeresen szexelnek? Nem mintha baj lenne, csak érdekel, hogy mi váltja ezt ki.

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem a seggük, hanem a fenekük. Neked van segged!
2015. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Bocsánatot kérek az alpári megnyilvánulásomért.

2015. szept. 23. 11:50
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Edzéstől nagyobb a seggük...van akinek alapból olyan. Honnan jönnek ezek az általánosítások? :D
2015. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez hülyeség. Nincs a kettő között ilyen kapcsolat.
2015. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha tenyleg van ilyen, arrol legyen szives es valaki tajekoztasson, hogy milyen fenekvarazslat all a dolog mogott, mert 21 vagyok, masfel eve rendszeres a szexualis eletem, megis guggolnom meg kitoreseznem kell naponta, hogy nezzen ki valahogy a hatsom. Szivesen kihagynam ezeket a plusz tevekenysegeket a napjaimbol, szoval tessek jelezni, ha valaki rendelkezik ezzel a titokkal.

L/21

2015. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Pár barátnőmön és ismerőseimen is észrevettem, hogy amíg nem volt barátjuk a fenekük kicsit lapos, formátlan volt.

Majd miután összeálltak valakivel, elkezdett kigömbölyödni, megnőni és formássá válni.

Ezért tettem fel a kérdést, hogy mi az oka?

2015. szept. 23. 11:59
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
A rendszeres szex edzi a fenékizmokat. A nők feneke értelemszerűen a lovagló pozíciókban dolgozik leginkább. Lehet egy ilyen összefüggés
2015. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a fogamzásgátló tabletták az oka. Ne szedjétek. Az úgysem véd a nemi betegségek ellen, és a test is megsínyli a hormonkezelést.
2015. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igaz a mítosz, miszerint az anális szex megnagyobbítja a popsit:P
2015. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Scav ***** válasza:
87%
Mert boldogabbak, lehet kicsit el is engedik magukat, nem kell már nagyon koplalni, hiszen megszerezték a férfit, így többet esznek, híznak kicsit. Lehet nem is tudatosan, hanem csak így tudat alatt történik. De magától a szextől nem lesz nagyobb a feneke senkinek. Ez nem igaz.
2015. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!