Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk / férfiak! Mennyire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak! Mennyire kell rosszul kinéznie egy nőnek, hogy azt mondjátok, hogy nem te vagy a szexideálom, nem vagy kívánatos, stb?

Figyelt kérdés
Engem egy pasi ilyesmivel utasított el, pedig ezelőtt sokan lefeküdtek volna velem. Ja, és nem meleg. Mi az az etalon, ami már a testi kapcsolatba nem fér bele? Egyáltalán illik ilyet mondani egy nőnek, még ha igaz is lenne?

2015. nov. 15. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ez csak attól függ, hogy fejben mennyire tudok egy hullámhosszra kerülni vele. a kinézet kevésbé befolyásolja, hogy mennyire lesz kívánatos
2015. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
büdös a puncija, koszos az arca, elhízott, petyhüdten lóg a hája, tokája van
2015. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

nincs ilyen, hogy férfiak. van aki ilyen van, aki olyan. van akinek ez izgi van akinek az. és a lényeg: van aki azzal is belemegy egy ilyen helyzetben, aki érzelmileg nem vált ki belelő dolgokat, csak, hogy kielégítse magát és van aki nem. mert amúgy ez soha nem egy ilyen dolog, hogy csak szex. mert ha ő tetszik neked, akkor utána egy még bonyolultabb helyzet lesz, utána még inkább benne lesz, hogy megbánt, mert csak max annyit akar tőled, hogy kiverd neki. és ezt a legtöbb ember nem akarja ezt a megbántós helyzeteket, ahol valaki sérül. pláne az, akiknek nincs gyakorlata ezekben.


szóval ne vonj le következtetéseket ebből magadra nézve túl sokat egy ilyen esetből. belőle nem váltod ki azt a tűzet. ennyi.

2015. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

egyébként volt valami kandi kamerás dolog, hogy oda ment férfiakhoz jó csak, hogy jössz szexelni és elég kevés mondta azt, hogy ok. ez a szexuális izgalom nem így működik a legtöbb embernél.


én is láttam olyat éjszaka a belvárosban, ahol ráadásul részegekkel van tele, hogy csinos prosti odament minimum 10 pasihoz és mind elhajtotta.

2015. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként mi nők elég érdekesen vagyunk bekötve: ha ez a kiszemelt "áldozat" a legnagyobb szerelem ellenére odajött volna hozzám, hogy : "jössz szexelni?", minimum elküldöm a halál kócos .....ra. De! Így, hogy visszautasított, teljesen magam alatt vagyok, hogy sz@r nő vagyok, meg önértékelési problémám lett. :( Lehet, hogy éppen szégyell valamit, pedig engem nem zavarna a férfiassága mérete, vagy hogy mennyi időt bír, túl sokat, túl keveset...) nem tudom...
2015. nov. 15. 18:23
 16/18 anonim ***** válasza:

#9

Értem. Szóval nálad azaz őszinteség higy mobdham azt amit hallani akarsz mert a kicsi lelkivilágid nem emészti meg az igazságot. Hát a nagy lófa...t. Ugyanolyan jogom van eldönteni, higy kivel dugok és nem vagyok köteles magyarázkodni.

A nőkre meg Sehol se engedem előre.

2015. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok, kedves 40 %-os, hogy a nőket sehol sem engeded előre! Itt az oldalon az összes férfitársad szégyelli magát HELYETTED. Köszönöm megkaptam a bájos privit is, válaszoltam is kulturált hangnemben. Nyugodalmas jó éjszakát!
2015. nov. 15. 22:16
 18/18 enzo. ***** válasza:
100%

ha egy lány rosszul néz ki akkor abból már tuti nem lesz semmi komolyabb..Csak a szexért nem fekszem le bárkivel.


Mindenkinek megvan a maga ideálja részben. 5 éve kint élek, eleinte a szemüveges vékony lánykákat kerestem:) aztán inkább a feketéket. Ez nagyon változó.

De attól hogy veled ő nem akart le feküdni az nem arról szól hogy nem vagy szép, hanem csak arról hogy neki nem jössz be. Ne aggódj, még annyi pasinak befogsz jönni hogy meg is unod :)

2015. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!