Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Ti el tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti el tudtok élvezni úgy hogy magatokat ujjazzátok? Ha igen hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Persze :D:D:D Írj rám és elmondom
2015. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kis ügyesség és fantázia..
2015. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben el tudjátok mondani? :D
2015. nov. 15. 17:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnyalom 2 ujjam és elkezdem gyömöszölni ott lennt, utána bedugom őket és ki-be húzogatom. 16/l
2015. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig csinálod?
2015. nov. 15. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
7 perc kb, max 10
2015. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó: és csak simán húzogatod? vagy valahogy odanyomod az ujjad a falához? hogy tartod az ujjad?
2015. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én előszöris a csiklóm kezdem el izgatni, aztán, amikor már nedvesedek, bedugom egy vagy két ujjam, és én az előző lánnyal ellentétben nem csak ki-be huzogatom, hanem a hüvelyem bemenetétől kissé feljebb elkezdem ingerelni magam. Talán ez a g-pont, de nem mernék rá megesküdni. :D Szóval az ingerlést hivogató mozdulatokkal csinálom, és közben szoktam izgatni a csiklóm is, így nagyobb az élvezet. De van, hogy amikor már a csúcs közelében vagyok, akkor a csiklómat nem izgatom tovább, hanem csak a hüvelyemet ingerlem, és így is eltudok élvezni. Nekem ez kissé más orgazmust ad, mintha csak a csiklót izgatnám. Remélem segítettem. Sok sikert! :)

21/L

2015. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen! :)
2015. nov. 15. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!