Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár nappal szex előtt vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nappal szex előtt vagyok. Van amit még tudnom kéne?

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé sok mindent tudok de elfogadok pár jó tanácsot. az egyik amire külön rákérdeznék hogy vannak olyan nyalási technikák amik szinte mindig bejönnek vagy improvizáljak és figyeljem a reakcióit? Na meg az hogy nem tudom miért megint rámjött az hogy csak 14cm a farkam. Tudom h lehet ezzel is mit kezdeni meg h meg kell tanulni használni stb de azért mégis bennem van hogy mi van akkor ha azt mondja h kicsi?
2015. nov. 17. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos h nem lesz gond a méreteddel nyugi.


Nyalás? Röviden ami általános, az a fokozatosság, és az h a kezeidet akkor is használd ha nem bent vannak az ujjaid... van neki melle, nyaka, combja, pocija... tudsz mit kezdeni a kezeiddel nyalás közben is :) És a fokozatosság. Nem ujjazással kezdünk és általában nem is a csiklót támadjuk le fél perc után... előtte pedig mehet a simi, cirógatás, kényeztetés sokáig... az egy jó jel ha már szinte ő könyörög, hogy konkrétan elkezd a nyalás... akkor már biztos nedves lesz és felcsigáztad :)

2015. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha prostihoz mész, akkor tök mindegy. Nem tudom ma hogy megy fiataloknál, de az én fiatalságom idején 15-16 évesek még első alkalmakkor csak pettingeztek.
2015. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi szépen ment a zöld :D

#2 nem prosti. És majd még meglátjuk hogy alakul erről is volt szó

2015. nov. 17. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 13 centi és nem volt rá panasz. Ne aggódj.

Amit meg írtál hogy improvizálás és odafigyelés. Ez a titka a jó szexnek, mert minden nő más és más. Ahogy mi srácok sem mind ugyanazt szeretjük és élvezzük. Ha van egy kis esze és valami jó, vagy épp nem jó azt még mondani is fogja, de figyelj a jelekre. Nyalásnál egy tippet adnék. Ne csak a csiklót nyalogasd. És ne csak gyorsan, hanem lassan fel le oldalazva körkörösen, és nyald a bejáratot is foglalkozz a kisajkakkal is és egy Nina Hartley féle oktató videóban azt állította, hogy a csajoknak bejön ha oldalt a kis és a nagy ajkak közti területet izgatjuk. Nagy statisztikát nem tudok mondani de ezt 3 nőnél tudtam kipróbálni és mindháromnál bejött. Tehát ezzel tuti színesítheted, de lehet csak szerencsém volt és 3 olyat fogtam ki akinek ez pont bejött.

Ja és a popsilyuk is izgatható terület, nyalásnál lehet azzal is színesíteni, ha nem rántja el rögtön, mert van lány aki viszolyog tőle.

2015. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!