Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak, ti hogy fogadnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ti hogy fogadnátok, ha a 20 év feletti barátnőtök szűz lenne?

Figyelt kérdés
Többször gondolkoztam már el azon, hogy mit fog szólni ehhez a leendő barátom, ha majd eljön az ideje. Még soha nem is volt senkim, bár van aki tetszik, meg olyan is volt aki megkörnyékezett, csak nekem nem jött be, ezért "kidobtam".

2015. nov. 18. 16:59
1 2
 1/19 Az utak királya ***** válasza:
86%
szerintem jó dolog
2015. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, de remélem, nem akadnak ki :(

húszfelett/L

2015. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván ha belédszeretnék nem éerdekelne, de hogy őszinte legyek, én jobban szeretem, ha a másik fél nem akor lát életében először faszt.


Nulláról betanítani valakit, hogy mi hogy működik, mi jó nekem, sőt, mi jó neki, az elég macerás.

2015. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Mindig is szánalmasnak tartottam, ha a társadalomba való belehelyezkedést valaki szüzesség alapján ítélte meg, ezzel indokolatlan frusztrációt okozva még szűz társainak.


De hogy én személy szerint mit gondolnék?

Örülnék neki, mert akkor valamilyen szinten biztos, hogy egy komoly emberről van szó és kapcsolatban azért arra már szükség van. Meg csodálatos a gondolat, hogy én vezethetném bele minden mennyei dologba. :)

2015. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Kizárt dolog, hogy szűz lánnyal kezdjek. Bocsánat, de ebben a korban úgy gondolom a normális, rendszeres szexuális élet hozzátartozik egy kapcsolathoz. Mivel én tapasztalt vagyok, nyújtok valamit a viszonzást is elvárom. Ezt egy szűz lánytól nem kaphatom meg. (Sőt legyen túl, minimum 3-4 pasin és legalább egy hosszabb kapcsolaton, hogy tudja miről szól a dolog).
2015. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
#5 egyet ertek teljesen!!
2015. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem lenne vele problémám, mindenki elkezdte valamikor nulla tapasztalattal. Azt viszont nem díjaznám ha mondjuk kiderülne hogy már 15-20+ ember átment az illetőn. 26/F
2015. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Én viszont örülnék neki. Nemes feladatnak érezném, ha én vezethetnék be egy lányt ezekbe a rejtelmekbe. :)
2015. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon örülnék neki !! Nagyon megbecsülném ha ilyen nő állna mellettem:)
2015. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem örülnék neki, sőt. Már nem akarok olyan kapcsolatot ahol a hölgynek nem volt még komoly párkapcsolata előttem. Abba pedig a sex is bele tartozik.
2015. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!