Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heti 1-szeri szex van általába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1-szeri szex van általában a párommal. Ritkán 2-szer. 3 éve vagyunk együtt. (Együtt is élünk) Én ezt kicsit kevésnek tartom.29-34 évesek vagyunk. Normálisnak tekinthető a heti 1 alkalom?

Figyelt kérdés

Már többször is beszéltem erről a párommal, aki azt ígérte, hogy változtat a dolgon, bántotta a dolog, és a fáradtságra fogta.

Fizikai munkát végez, és tényleg látom rajta sokszor, hogy fáradt, ezért is vagyok megértő vele.

De amikor nincs annyi munka, vagy pl szombat van, akkor is sokszor ez a helyzet vele.

Tudom, hogy minden kapcsolatban lehet ilyen időszak, de ez már nálunk hosszú ideje fennáll és kicsit idegesít a dolog,

mert ha most így vagyunk, akkor mi lesz később évek múlva?

Egyébként szeretget, puszilgat, figyelmes,kedveskedik, velem tervezi a jövőt, csak ez a szex dolog hiányos nekem, és nem hiszem, hogy egy pasinak, olyan nagy kérés lenne ha többszöri alkalommal lenne.


2015. nov. 19. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nalunk meg ritkabb a helyzet csak mi idosebbek vagyunk,regebben tobbszor ment de most mar nem kivanom a szexet .

Persze nem tudom o hogy van vele meg nem kerdeztem.

2015. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
19%
Gondolom te vagy a lány. Neked könnyebb a hel, zeted, mert csak az egyetlen egy hapsid kell kezelned, de egy rendes férfinak van két cicababája is.
2015. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, csak nálunk hétközben sincs se szeretgetés se kedveskedés, csak hétvégén és szex is hétvégén van 1szer max kétszer. Én is hiába beszéltem vele hogy kevés (régen sokkal több volt), mindig a fáradtságra hivatkozik és én vagyok a rossz hogy nem értem meg. Ő is megérthetné hogy nekem meg többre van igényem. Én már gondolkozok azon hogy keresek egy szexpartnert mellette aki jobban és többször kíván engem.
2015. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nézz utána, higy az a heti egyszeri csak Veled van-e, vagy jóllakik máshol.
2015. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem naívságból mondom, de biztos vagyok benne, hogy nincs rajtam kívül más nő az életében.
2015. nov. 19. 13:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenki az, amíg ki nem derül. Ez benne a lényeg.
2015. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Senki sem olyan kanos 30 évesen, mint 20 évesen. Nekem mondjuk 22 évesen is elég a heti egy dugás srácként.
2015. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

3-as!

Neked meg %-od is epp errol arulkodik!

Marmint a szexehsegrol :)))

2015. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tudom a munkaidejét, hogy mikor végez, és mindig pontosan jön haza, piszkos munkásruhában, biztos nem megy megcsalni.

Szórakozni se járunk külön. A telefonját bármikor megnézhetem, kint is hagyja álladóan. Szerintem itt a fáradtság lehet a dologban, és valószínűleg neki most ennyi az igénye, csak kérdés, hogy ez hosszútávon jót tesz-e a kapcsolatunknak.

2015. nov. 19. 13:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Hidd el jot!

Mi 12 eve vagyunk mar egyutt es nincs gond!

Egy kapcsit nem csak a szex fog ossze.

2015. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!