Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bunkóság szólni a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság szólni a barátomnak hogy szex kozben adjon ki hangot?

Figyelt kérdés

Soha nem sohajt vagy ad ki valamilyen hangot. Nagyon ritkán annyit mond : "ohhh isteneeem!"

Volt hogy radiator csobe kapaszkodott, a parnat/takarót szorította, vagy épp a fogát csikorgatta. Látszik rajta hogy visszafogja magát, és ez engem zavar.



2015. júl. 25. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgy mondod, hogy engedje el magát és nyugodtan hangoskodjon, akkor nem. :)
2015. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
ohhh istenem....DDD az igen.
2015. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bunkóság. Mi beszélgetünk dugás közben. Közönséges szavakat is használunk. És hangoskodunk mert úgy jobb, magunknak is, a partnerünknek is.
2015. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 True Damage ***** válasza:
Hat kerd meg hogy gyongyozo homlokkal zihalva visitva uvoltson mert attol felizgulsz :DDD
2015. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jobban jársz, ha nem szólsz neki. Én akkorákat tudok üvölteni, hogy kertes házba kellett költöznünk!
2015. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is imádom.. Ha hangot ad a dolognak !!! :D de valóban tudnak igen hangosak lenni !!

Egyszer mikor náluk voltunk ( panel ) - ban. Átszolt az apukája, hogy kinőttek már az ilyen jellegű hatásokból... Vagy valami hasonlót.

Másnap nagyon ciki volt leülni a szüleivel reggelizni !! :C kb csak a barátom tudott enni !! :D


23! L.

2015. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én se adnék ki alapból hangot, de néha annyira megkínoz, hogy nem bírom ki.

Szerintem nem bunkóság.

2015. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Én Motörhead-számokat szoktam üvölteni közben, bár egy kicsit nehéz.
2015. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Gordon70 ***** válasza:
aki nem engedi el magát, akár hangban is annak mitől lenne jó?
2015. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

háá de azt tedd hozzá hogy engedje el magát stb. ne csak hogy adjon ki hangot.


Hanem az egészet elmagyarázva. Ne legyen már feszült, akármi, előtted nem kell, stb stb. Me ha csak ezt mondanád az furán hangzana, nem feltétlen jelentene bármit.

2015. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!