Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a sráccal tegnap,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a sráccal tegnap, reggel csak egy puszit kaptam. Hogy működik ez a pasiknál? :D

Figyelt kérdés
Aludtam már nála többször, de csak simogatott, átölelt, puszit kaptam. Mindig mondta hogy neki kell egy barátnő, de mindenki csak átvágja. Mindig is kedveltem viszont másnap reggel mikor felkeltem, kaptam egy puszit és elment.

2015. nov. 21. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Most vagy én hagytam ki a probléma rést, vagy te vagy hülye?

Ha te vagy, szerintem szerelmes beléd már és veled akar maradni.

2015. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Egy nőt, aki nekünk nemmjelent semmit, igyekszünk minél előbb ágyba vinni. Viszont életünk nagy szerelmével/álmaink nőjével szeretnénk végigjárni a romantika fokozatait, ezért előfordulhat, hogy csak relatíve hosszabb idő után kerül sor szexre. De ez függ a férfi romantikára való hajlamától is.
2015. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szóval már az a fura ha nem dug meg elsőre?:DD
2015. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bfghj ***** válasza:

Cuki :) szerintem jöjj rá magadtól, mi nem ismerjük. De térj ki rá pl.

: jól éreztem magam veled. (Ha erre azt kapod h o is)akkor kerdezd meg hogy lehet e ennek még folytatása. Aztan ha kettesben vagytok kérdezz rá a terveire

2015. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!