Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hivogat miért küld...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hivogat miért küld sms-eket a prosti?

Figyelt kérdés
rosszlányok.hu találtam egy olyan lányt akinél oda volt irva sms-re válaszolok, gondoltam kuldok neki párat hulyesegbol nekem ez ugyis ingyen van kaptam ingyen sms-eket a szolgáltatotol, kuldtem neki vissza is irt, aztán egyszer csak látom hiv a prosti engem de nem birtam felvenni mert pont itthon volt anyám, irtam neki smst nem birom felvenni anyám itthon van, uténa nem irt nem hivott ez kb 2 honapja történt, ma viszont megint kaptam töle sms-t mikor megyek hozzá? miért kellek én ennyire neki? nincs elég kuncsaftja?

2015. nov. 22. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

......................

Mert kap pénzt? De miért írsz smseket bolondozásból? Hány éves vagy?

2015. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Taknyos hülyegyerek. Durr egy pofon. Csajozz inkább te púp az emberiség hátán...


Ő egy üzletasszony, és szeretne vásárlókat találni. Ennyi.

2015. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. Az aztán tényleg nagyon nagy púp az emberiség hátán, ha a leglenézettebb "foglalkozást" ennyire tartja. Üzletasszonynak minimum vállalkozási engedélye van és valamit ért is az üzlethez és egyebekhez. Nem a lenézettség miatt, de ha szó szerint vesszük, akkor sincs köszönőviszonyban az üzletasszony fogalmával az, amiről írsz.
2015. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Leglenézettebb? Hát persze :D Én sok lakásos kedves jófej csajt többre tartok, mint sok nőt akit ismerek mostanság. Pszicho dráma queen pics...ákból kb 10/6 ismerősöm ilyen. Náluk biztosan többre tartom ezeket a lányokat, akiknél befizetsz egy kellemes órára és kapsz egy barátnő fílinget. Színészkedés lehet... de kit érdekel? :D A mátrix is valóságos, Seifer megmondta :D

Egy percig nem nézem le őket, kiváló üzleti érzékkel vágtak bele amibe. Megsúgom, aki jól csinálja, sokszor többet keres mint te vagy én a mérnök diplomámmal.

Össze tudnak dugni annyi zs-t, hogy megalapozhatják a nyugger korukat. Szóval ezek után én csak téged tudlak lenézni a szemellenzős véleményeddel.


Szerintem nem kéne velük b..szakodni, mert irtó gyerekes SMS-eket küldözgetni és szopatni őket feleslegesen. Ők is emberek és sokszor igen kemény a melójuk.

2015. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!