Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet ez a jelenseg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a jelenseg?

Figyelt kérdés
A baratommal ma lefekudtunk, hasznaltunk kotont mint mindig. Miutan vegeztunk a baratom feher lemezke szeru cucxokat fedezett fel a peniszenek azon a reszen ahova a gumi mar nem ert le, es nekem is a vaginam szelen voltak ilyen lemezkek. Feherek voltak, es mint valami mintazat lett volna rajta. Gyorsan elfoszlott mintha hamlas lenne, de nem hiszem hogy az.
2015. nov. 22. 16:27
 1/5 RRR ***** válasza:
lehet nem mosta meg a farkát rendesen és a "túró"volt
2015. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem volt a gumi lejárt szavatosságú, vagy nem volt beszáradva? Gondolok itt a spermicidre, amivel be van vonva a gumi belső része a síkosság végett. Lehet hogy hülyeség, nem találkoztam még ilyesmivel.

Túró (szmegma)nem hinném hogy lehet, mert az a makk pereme mögött és a fityma között tapad le, amit lemosással, tisztán tartással el lehet távolítani. Onnan a gumi nem tudja ledörzsölni. Eleve a gumi szoros, és sikamlós felülete végett nem surlódik le onnan.

Esetleg sűrűbb volt a hüvelyváladék, ami megszáradt a farok tövénél és a vagina szélén.

Másra nem tudok tippelni.

2015. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :) en is a huvely valadekra tippeltem, mert eleg egy nedvesedos tipus vagyok. Meg az jutott eszunkbe, hogy esetleg megfagyhatott, mert nyitva volt az ablak es bejott a -10 fok :D
2015. nov. 22. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fagy meg, csak odaszárad. :)
2015. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az huvelyvaladek, nekunk is olyan néha, nedvesebb napjaimban
2015. nov. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!