Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne olyan jó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne olyan jó a szex mint azelőtt?

Figyelt kérdés
A szerelmemmel egy éve vagyunk együtt, a barátomnak én voltam az első nekem nem, de sose tudtam senkivel sem elmenni, ő az elején rengeteget bénázott de ujjazással mindig eltudtam menni, nem valami hamar de sikerült. Elkezdtem fogamzásgátlót szedni, az első hónapban mikor elkezdtem szedni minden gyönyörű volt, konkrétan betette és 2-3 mozdulattól hatalmasakat élveztem, egy nap rengetegszer egymás után, annyira jó volt hogy egész nap csak szerelmeskedtem volna vele. Aztán megjött a menstruációm és azóta semmi. Alig tudok felizgulni, el se tudok élvezni vagy nagyon ritkán több óra hosszú vergődés az elélvezésemért egy nagyon kicsi orgazmus. És ettől teljesen kétségbe vagyok esve azok után hogy azelőtt miket tapasztaltam, pedig a technika nem változott semmiben. Mistral fogamzásgátlót szedek, már két hónapja hogy nem valami élvezetes így a szex nekem, sajnos most emiatt eléggé összekaptunk a barátommal pedig vele az égvilágon semmi baj. Nem tudom mitévő legyek, hogy helyreálljon a szexuális életünk, de őt is megszomorítom teljesen mert nem kívánom. Lenne valakinek ötlete, tanácsa?

2015. nov. 22. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Dobd a tabit,csokkenti a libidot
2015. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!!!! szerintem hagyd abba a tabletta szedést természetesen nem írhatok olyat hogy attól lehet de gondold át. Mióta változott meg a szexuális életetek,és minek a hatására? Mi olyan változó tényező volt ami befolyásolhatta?
2015. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt se a kapcsolatunkban se azon kívül, dúl a szerelem, nyugalomban élünk. A gyógyszer szedését követő első menstruációm után kezdődtek a bajok nálam. Menstruáció alatt pedig nagyon depressziós voltam 4-5 napon át sírdogáltam felesleges,beképzelt dolgok miatt.
2015. nov. 22. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!