Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbik! Titeket felizgat az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbik! Titeket felizgat az, ha egy olyan nővel vagytok, aki még azelőtt nem volt nővel? Vagy esetleg lehangol titeket?

Figyelt kérdés

Ha pl. "uralhatod" addig, mivel ő nem tudja, hogyhogyan kell?!

Ha tudtok személyes példát, akkor kérlek írd le ide, hogy írhatok-e privátban:)



2014. jún. 11. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem egy teljesen tapasztalatlan leszbikus lány is nagyjából tudhatja,"hogyan kell", nem feltétlen kell "uralni".

engem eléggé felizgatna, ha egy kedves aranyos tapasztalatlan lánnyal lehetne lehetőségem. jobban mint ellenkezőleg.

bár,gondolom ez hetero esetben is valahogy így van.

2014. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem akarom "uralni" a partneremet. Ez nem "heteró" szex, ami a hatalomról szól, és ha nem érzed magad közben a ház urának, akkor egyből lekókad a tököd. Itt nem így megy, ez az egyenrangúságról szól.


Igen, lehangol, ha egy nő a férfiakra izgul; tudom, hogy a többség sajnos ilyen (nők is, férfiak is, csak utóbbiak nagy része titkolja, hogy legszívesebben egy jó nagy répát venne a szájába) - tudom, hogy ez van, de nem tudom átérezni, megérteni. Nem fogom fel, hogy egy nő hogyan akarhat egy szőrös, büdös, igénytelen kant, amikor összebújhat egy szép, jó illatú, aranyos, kedves nővel is.

2014. jún. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!